Newsletter Instytutu Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA.com.pl - luty/2020

Zapraszamy do lektury lutowego e-magazynu IRKI, w którym znajdziecie nowości literackie, płytowe i filmowe oraz wydarzenia, na które warto wybrać się w tym miesiącu.

W tym miesiącu szczególnie polecamy:

KSIĄŻKI

"Dom po drugiej stronie jeziora", "Tylko tu i teraz", "Chłopiec pochłania wszechświat", "Zaczekaj na miłość", "Normalni ludzie", "Chłopcy, których kochano za mocno", "Idealna rodzina", "Miasteczko", "Taka miłość się zdarza", "Miłość to wszystko, co jest", "Starszy Pan B. Opowieść o Jeremim Przyborze", "No pasa nada! Nic się nie dzieje. Kobiece oblicze Meksyku", "Czas burz", "Świat w dziecięcych słowach", "Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej", "Źródło Jak zmienić swoje życie na lepsze", "Potęga niedoskonałości", "Zamień leczenie na jedzenie", "Zachłanny Mózg. Jak nienasycony homo sapiens skazuje świat na zagładę", "Genialne umysły. Jak myślą seryjni wynalazcy", "Cień", "Irma", "Idealna żona", "Z moich kości", "Władcy czasu", "Rozmowy z seryjnymi mordercami", "Niebo na uwięzi", "Stażystka", "Przestrzeń zewnętrzna", "Krzyk do nieba", "Instytut", "Ktoś, kogo znamy", "Drzwi do lata", "Wieczna wojna", "Żółte ślepia", "Tasowanie w Dżokerowie", "Sopel bramkostrzelny", "Dziennik. Zagadkowa podróż", "Kawaii. Urocze gryzmołki. Ponad 100 supersłodkich rysunków", "Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze potrawy?", "Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze zwierzątka? Rysuj stworzonka tak słodko, jak można!", "Hilda i Wielka Parada", "Minecraft. Na głęboką wodę"

FILMY

"Kwas", reż. Aleksandr Gorczilin, "Sybilla", reż. Justine Triet, "Proxima", reż. Alice Winocour, "Miłość mojego brata", reż. Monia Chokri, "Gra o Tron, sezon 8", "Parasite", Bong Joon-ho,

PŁYTY

Dorota Osińska, "Cześć, to ja", O.S.T.R., "Gniew", Pat Metheny, "From This Place", Sepultura, "Quadra", Louis Tomlinson, "Walls", Paulina Przybysz, "Odwilż", Bartek Królik, "Pan od muzyki".

Lutowy e-magazyn w PDF-ie znajdziesz pod linkiem:
newsletter_irka_luty_2020.pdf

Szukajcie też nowych konkursów w IRCE:
http://www.irka.com.pl/portal/SiteContent?item=contest

Dziękujemy za subskrypcję naszego e-magazynu oraz polecanie IRKI znajomym na Facebooku - dzięki Wam możemy rozwijać portal!

Przypominamy, że nasz e-magazyn wysyłany jest raz miesiącu do osób, które podczas rejestracji zaznaczyły opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wysłały maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl. Jeśli chcesz zrezygnować z newslettera, wyślij maila o temacie "WYŁĄCZ NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl. Natomiast szczegółowe informacje związane przetwarzaniem danych (RODO) przez IRKA.com.pl znajdziesz pod linkiem: http://irka.com.pl/portal/SiteContent?item=RODO

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.02.20, autor: irka)
Dział wszystkie
Tagi: Newsletter Instytutu Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA.com.pl - luty/2020
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Herbut Igor
2
Pearl Jam
3
Jan Rapowanie , Nocny
4
Renata Przemyk
5
Rojek Artur
6
Płomień 81
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Yi'nan Diao
2
Nat Faxon, Jim Rash
3
Jan Komasa
4
Destin Daniel Cretton
5
Robert Gliński
6
Piotr Adamski
7
Marco Bellocchio
8
Kristina Grozeva, Petar Valchanov
9
Giuseppe Capotondi
10
Warwick Thornton
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Opera Krakowska w Krakowie
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia