The Teskey Brothers
Live At The Hammersmith Apollo
Data premiery: 11.07.25

6 czerwca The Teskey Brothers zaprezentowali drugi singiel z nadchodzącego albumu Live At The Hammersmith Apollo, poruszającą wersję na żywo ulubionego przez fanów utworu „Forever You And Me”, zarejestrowaną w ubiegłym roku podczas wyprzedanej serii koncertów w legendarnym londyńskim Hammersmith Apollo. Ten pełen soulu, odświeżony aranż klasycznego hitu (ponad 150 milionów odtworzeń!) po raz pierwszy trafi na winyl i CD.

Album Live At The Hammersmith Apollo został nagrany w całości na taśmę, w duchu klasycznych koncertowych albumów sprzed dekad, jak legendarne koncertowe albumy Bruce’a Springsteena (’75), Davida Bowiego (Ziggy Stardust, ’73) i wielu innych. Za realizację odpowiadał londyński producent i realizator dźwięku Declan Gaffney (U2, The Rolling Stones), a sesje odbyły się w prowizorycznym studiu za sceną, gdzie taśma przewijała się przez kultowy magnetofon Studer A80, wypożyczony z pobliskiego Metropolis Studios. Album jest hołdem dla scenicznej energii The Teskey Brothers i ich zespołu, z którym koncertują od 2023 roku, w składzie: Olaf Scott (instrumenty klawiszowe), Fabian Hunter (bas), Audrey Powne (trąbka), Nick Lawrence (perkusja) i Lily Shaw (saksofon).

Live At The Hammersmith Apollo to szósty album The Teskey Brothers. Ich poprzedni album The Winding Way zdobył 1. miejsce na liście ARIA Chart, nagrodę za Najlepszy Album Blues & Roots 2023 na ARIA Awards oraz tytuł Najlepszej Płyty Roku 2023 na Rolling Stone Australia Awards. Zespół zagrał koncerty przy pełnych salach na całym świecie, w tym występ na scenie The Other Stage (3pm Sunday) podczas festiwalu Glastonbury w 2023 roku.

CD TRACKLISTA


Man Of The Universe

Oceans Of Emotions

Take My Heart

London Bridge

Carry Me Home

Paint My Heart

What Will Be

Try A Little Tenderness

Forever You And Me

I'm Leaving

średnia ocena:
oceń utwór:
Dodaj artykuł do:
(dodano 07.07.25 autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: The Teskey Brothers, Live At The Hammersmith Apollo
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Magdalena Salik
2
Marek Stelar
3
Liz Moore
4
Rachel Hawkins
5
Marcin Mortka
6
Juan Gómez-Jurado
7
Thomas Orchowski
8
Anya Niewierra
9
Keigo Higashino
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia