Święto Łazienkowskiej

Zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny, który odbędzie się na stadionie Legii już 2 czerwca! Od 8 do 18 będziecie mogli skorzystać z niezliczonych atrakcji sportowych, kulturalnych, edukacyjnych, takich jak gry i zabawy piłkarskie, animacje na sektorze rodzinnym i w Skyboksie, warsztaty dotyczące bezpieczeństwa nad wodą, czy zajęcia sportowe z przedstawicielami sekcji Legii, m.in. koszykówki, judo, tenisa, wioślarstwa i siatkówki. Do Waszej dyspozycji będzie także strefa food trucków.

Oprócz tego, mamy dla Was charytatywną loterię fantów, z której cały przychód zostanie przeznaczony na projekty Fundacji Legii. Każdy los wygrywa, a do wygrania będą m.in.: weekend w hotelu Narvil, wyjazd na obóz Legia Soccer Schools dla dziecka i rodzica czy vouchery na mecze Legii oraz vouchery do wykorzystania w Legia FanStore.

Punkt kulminacyjny imprezy nastąpi po południu, kiedy oklejona w barwy klubu karetka pogotowia zostanie oficjalnie przekazana Instytutowi „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Specjalistycznie wyposażony pojazd został zakupiony głównie dzięki wielkiej akcji Fundacji Legii i inicjatorów zbiórki na ten cel – grupy „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom” oraz Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.

Tego dnia na głównej murawie przy Ł3 odbędą się także uroczyste treningi dzieci z ponad stu szkółek piłkarskich Legia Soccer Schools z całej Polski. Specjalną atrakcją będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Pucharem Polski i trofeum za 14-te mistrzostwo, które legioniści zdobyli w maju!

Zapraszamy! Świętuj z nami! Widzimy się już 2 czerwca przy Łazienkowskiej!

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.05.18, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Słoń
2
Novika
3
Kordian
4
Markowska Patrycja, Markowski Grzegorz
5
Skald
6
Dave Matthews Band
7
Nocny Kochanek
8
Callejon
9
Happysad
10
Norah Jones
1
Agnieszka Smoczyńska
2
Shawn Seet
3
Michał Otłowski
4
Mariusz Kuczewski
5
Jong-bin Yoon
6
Ernesto Daranas
7
Adam Sikora
8
Jean-Francois Richet
9
Eric Khoo
10
Desiree Akhavan
1
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
2
Gabriela Zapolska
3
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
4
Opera Krakowska w Krakowie
5
Rodion Szczedrin
6
Michaił Bułhakow
7
Jarosław Murawski
8
Dale Wasserman
9
Hanoch Levin
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia