Lincoln na tropie wampirów

Czy wiesz, że Abraham Lincoln nie tylko dał wolność niewolnikom i ocalił kraj przed rozłamem, ale był także łowcą wampirów? Poznaj fascynującą historię życia najwybitniejszego prezydenta Ameryki! Abe Lincoln stracił matkę, kiedy był małym chłopcem. Kilka lat później dowiedział się, że śmiertelna choroba matki była wynikiem napaści wampira. Wtedy przysiągł zabić wszystkich krwiopijców w kraju, oraz ich sprzymierzeńców, którzy żyją z pracy niewolników. Obdarzony legendarnym wzrostem i krzepą oraz zręcznie posługujący się toporem Abraham obiera drogę zemsty, która zaprowadzi go aż do prezydentury.

Bardzo sugestywna. Grahame-Smith jest sprawnym pisarzem obdarzonym dobrym wyczuciem tonu i rytmu. Time Dobra zabawa gwarantowana! Booklist Znakomita biografia Lincolna, ale także najśmieszniejszy, najbardziej porywający i, o dziwo, najrzetelniej przygotowany zapis wojny secesyjnej, jaki trafia do waszych rąk. Vanity Fai Seth Grahame-Smith jest autorem książek, scenarzystą oraz producentem filmowym i telewizyjnym. Jego powieść Duma i uprzedzenie i zombi została bestsellerem, sprzedano jej ponad milion egzemplarzy i przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków. Biografia Abraham Lincoln. Łowca wampirów od razu po wydaniu trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa". Na jej podstawie nakręcono film, którego producentem jest Tim Burton.

Abraham Lincoln. Łowca wampirów

Wydawnictwo: G+J Gruner+Jahr

Dodaj artykuł do:
(dodano 30.07.12, autor: wanilia)
Dział literatura
Tagi: Łowca wampirów, literatura dla młodzieży
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia