Jubileuszowy koncert Amon Amarth

Na początku sierpnia w warszawskiej "Progresji" swoje 20-lecie będzie świętować formacja Amon Amarth. Koncert będzie jednym z serii występów pod szyldem "An Evening With - 20th Anniversary", które Szwedzi zagrają między letnimi festiwalami.

Amon Amarth to zespół, który powstał w 1992 roku i od tego czasu tworzy połączenie melodyjnego death i viking metalu. Przez 20 lat koncertował w towarzystwie m.in. Slayer, Obituary, Children Of Bodom czy Morbid Angel. Amon Amarth gościło także niejednokrotnie na dużych festiwalach, m.in. "Wacken", "Masters Of Rock" czy "With Full Force".

7.08 - Warszawa, "Progresja"
Start: godz. 20:00
Bilety: 85 zł (przedsprzedaż) i 99 zł (w dniu koncertu)

Dodaj artykuł do:
(dodano 24.07.12, autor: paulinaedguy)
Dział muzyka
Tagi: Amon Amarth
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bring Me The Horizon
2
Bryan Ferry
3
Crown Lands
4
At the Gates
5
Arlo Parks
6
Black Label Society
7
Archive
8
Gorillaz
9
Avatar
10
Balu Brigada
1
Kleber Mendonça Filho
2
Giorgos Georgopoulos
3
Sang-il Lee
4
Rafał Reyman Głombiowski
5
Sarah Miro Fischer
6
David Borenstein, Pavel Talankin
7
Maggie Gyllenhaal
8
Jan Komasa
9
Joachim Trier
10
Gan Bi
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia