"Najduchy" Elizy Mikulskiej - Drugi tom serii kryminałów strażackich Gasiorv już dostępny

Kiedy ogień tańczy z wyobraźnią mordercy Pewnego dnia strażacy znajdują w komórce palącego się domu dwoje dzieci. Maluchy są przerażone i nie potrafią powiedzieć, gdzie są ich rodzice. Po jakimś czasie zostaje zamordowana młoda dziewczyna, a w nocy płonie kolejny dom. Agata Mans, nie zważając na niebezpieczeństwo, rozpoczyna prywatne śledztwo.

"Najduchy" to drugi tom serii kryminałów strażackich Gasior, których główną bohaterką jest Agata Mans. Eliza Mikulska radomianka, pracuje w Straży Pożarnej w Radomiu. Kiedy nie przyjmuje zgłoszeń o pożarach, pisze. Jest autorką wielu opowiadań oraz serii powieści Zaczarowana Bibliotekarka.

Dodaj artykuł do:
(dodano 04.11.24, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: drugi tom serii kryminałów strażackich Gasior, Najduchy, Eliza Mikulska
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dan Trachtenberg
2
Wojciech Smarzowski
3
Sebastian Juszczyk
4
Agnieszka Holland
5
Radu Jude
6
Michał Kwieciński
7
Paweł Podolski
8
Maura Delpero
9
James Marquand
10
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia