Olly Alexander w Warszawie!

Artysta znany jako wokalista grupy Years&Years, wkraczający w zupełnie nową, solową erę swojej kariery, wystąpi 27 marca w warszawskim klubie Palladium. 

Jako Years & Years, Olly m.in. dwukrotnie zdobył tytuł albumu numer 1 w Wielkiej Brytanii, otrzymał też nagrodę BRIT Billion Award za 6,5 miliarda streamów na całym świecie. W 2024 roku, wokalista spełnił swoje dziecięce marzenie o reprezentowaniu Wielkiej Brytanii w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem „Dizzy”. Po wielu występach na arenach i muzycznych festiwalach całego świata (nie wspominając o współpracy z Eltonem Johnem, Kylie czy Pet Shop Boys), został wyróżniony dedykowaną figurą woskową w znanym wszystkim muzeum Madame Tussauds w Londynie. Najnowszy album Olly’ego „Polari” ukaże się 7 lutego 2025 roku. To ponadczasowy, przełomowy projekt, który czerpiąc z historii pozwala lepiej zrozumieć samego siebie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.10.2024, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Olly Alexander w Warszawie, koncert 2025
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia