Sam Tompkins powraca 19 lipca z nowym albumem "Hi, My Name Is Insecure"

„Jeden z najbardziej ekscytujących obecnie wokalistów w Wielkiej Brytanii” - GQ

„Wrażliwość i emocjonalna dojrzałość są prawdopodobnie tym, co sprawia, że muzyka Tompkinsa wydaje się bardziej zrozumiała” - Wonderland

„To jeden z muzyków, którzy ustanawiają zasady” – VOGUE UK

Wysoko ceniony brytyjski wokalista i songwriter Sam Tompkins zapowiada długo wyczekiwany debiutancki album „hi, my nam eis insecure”.

„hi, my nam is insecure” to efekt wielu lat ciężkiej pracy Sama, który konsekwentnie realizuje swoje marzenie o staniu się artystą kompletnym. Na płycie znajdą się utwory, które zdążyły już zdobyć uznanie fanów oraz całkowicie nowy, fascynujący materiał. Sam pracował nad płytą z Pablo Bowmanem (Calvin Harris, James Arthur, Jonas Broders), a także z Dannym Casio (Little Mix, Joy Crookes, Tom Grennan, Rudimental). Na krążku znajdą się takie hity jak „someone else”, „time will fly”, „see mee”, „lose it all” oraz nowy singiel „phones in heaven”.

Tytuł albumu odnosi się do najbardziej introwertycznej strony Sama. – "Bardzo lubię przebywać w towarzystwie przyjaciół, ale jeśli wyciągniesz mnie ze mojej strefy komfortu, np. na imprezę bądź innego rodzaju wydarzenie, po prostu zamykam się w sobie i szukam dowolnego pretekstu, by się od tego wymigać" – wyjaśnia artysta.

Wydana w 2022 r. EP-ka „Who Do You Pray To?” wskoczyła do Top 10 brytyjskiej listy przebojów. „GQ” nazwało wówczas Tompkinsa „jednym z najbardziej ekscytujących obecnie wokalistów w Wielkiej Brytanii”, a „Clash” określiło go mianem „człowieka chwili”. Artysta nieustannie rozwija siebie i swoją kreatywną wizję, stając się coraz lepszym i silniejszym.

Przez cały kwiecień Sam i The Kid Laroi będą przemierzać wspólnie Europę, w tym Wielką Brytanię, w ramach wspólnej trasy koncertowej. Sam będzie supportował australijskiego wokalistę także podczas zaplanowanego na 9 kwietnia koncertu w warszawskiej hali COS Torwar.

Sam rozpoczynał swoją muzyczną podróż, grając jako 16-latek na ulicach Brighton. Dziś ma na koncie wyprzedane koncerty na całym świecie, stale powiększającą się rzeszę fanów i status jednej z najszybciej wschodzących gwiazd w Wielkiej Brytanii. Artysta stworzył niesamowitą internetową społeczność, która dzieli się miłością do muzyki. Tomkins otrzymywał już pochwały od takich artystów jak Drake, Fred again.., Justin Bieber, Raye, Sam Smith, Krept & Konan i wielu innych.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.06.24, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Sam Tompkins, Hi, My Name Is Insecure
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Liu
2
Orden Ogan
3
Tomasz Stańko, Marcin Wasilewski, Sławomir Kurkiewicz, Michał Miśkiewicz
4
Lindsey Stirling
5
Yellow Horse
6
MARCIN
7
Sade
8
Bon Jovi
9
Mandoki Soulmates
10
Anna Rusowicz
1
Nora Roberts
2
Wojciech Górecki
3
Alex Marwood
4
Małgorzata Warda
5
Jarosław Grzędowicz
6
Karen M. McManus
7
John Wyndham
8
Eliza Korpalska, Tomasz Brewczyński
9
Nati Ishigaki
10
Artur Nowak
1
Sebastian Fabijański
2
Katarzyna Baraniecka
3
Marta Górnicka
4
Gabriel Collet
5
Jakub Roszkowski
6
Robert Talarczyk
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia