Koncert Melanie Martinez w Łodzi już 15 października

Multiplatynowy fenomen alt-popu, Melanie Martinez, wyrusza w długo wyczekiwaną trasę koncertową The Trilogy Tour, która rozpocznie się 18 września w Dublinie w irlandzkiej 3Arena, a następnie odwiedzi Wielką Brytanię, Belgię, Holandię, Francję, Hiszpanię, Niemcy, Polskę, Czechy i Włochy i potrwa do połowy października. Jako support na wybranych koncertach wystąpią Men I Trust oraz Elita.

Jej najbardziej ambitna trasa koncertowa do tej pory, The Trilogy Tour, pokaże ewolucję alter ego Martinez "Cry Baby" na żywo, uwzględniając hity z jej wszystkich trzech przełomowych albumów „Cry Baby”, „K-12” i „Portals”, które do tej pory zdobyły łącznie ponad 14 miliardów streamów na całym świecie. Trasa Trilogy Tour oficjalnie rozpocznie się 10 maja w Seattle Climate Pledge Arena, a następnie odwiedzi areny w całej Ameryce Północnej i potrwa do końca czerwca.

Martinez - która niedawno zakończyła swoją uznaną trasę koncertową PORTALS Tour, podczas której od zeszłego lata do lutego zagrała wyprzedane koncerty w halach na całym świecie - będzie również jedną z gwiazd występujących na corocznych festiwalach, takich jak: Bonnaroo w Manchesterze (15 czerwca), Lollapalooza w Chicago (1-4 sierpnia) i Osheaga 2024 w Montrealu (2 sierpnia).

Trasa PORTALS Tour uświetniła pojawienie się nowego albumu Martinez, PORTALS, dostępnego w rozszerzonej cyfrowej edycji deluxe z trzema dodatkowymi utworami.

Okrzyknięty przez Rolling Stone jako "pomysłowa, dojrzała płyta" od "artystki, która nie boi się zaczynać od zera i mierzyć się ze złożonymi, trudnymi pomysłami". Album wspiął się na #2 listy Billboard 200 zaraz po premierze, a Martinez znalazła się w Top 10 listy Billboard 200 po raz trzeci.

PORTALS zadebiutował również na pierwszych miejscach list Billboard „Current Alternative Albums”, „Current Pop Albums”, „Top Album Sales”, „Current Album Sales”, „Internet Albums”, „Digital Albums” i „Top Alternative/Rock Albums” oraz na drugim miejscu na liście „Top Vinyl Albums”.

Album, który stał się natychmiastową światową sensacją, okazał się dla Martinez pierwszym #1 w Australii, zajmując również pierwsze miejsce w Nowej Zelandii, drugie miejsce w Wielkiej Brytanii, trzecie miejsce w Kanadzie i Irlandii oraz 10 pierwszych miejsc na listach przebojów w Niemczech, Holandii, Belgii i Hiszpanii.

PORTALS zawiera przebojowe single "VOID" i "DEATH", z których oba przeszły do historii jako pierwsze oryginalne utwory Martinez, które zadebiutowały na liście Billboard "Hot 100". Do "DEATH" dołączony jest kinowy teledysk - wyreżyserowany, wymyślony i zaprojektowany przez samą Martinez - który zajął pierwsze miejsce na liście Trending "Top Music Videos" na YouTube i obecnie ma ponad 36 milionów wyświetleń. Piosenka była zapowiadana serią niesamowitych klipów ukazujących odrodzenie postaci Martinez „Cry Baby”, co szybko wywołało gorączkowy nastrój wśród fanów i zebrało ponad 115 milionów wyświetleń we wszystkich mediach społecznościowych. Utwór i towarzysząca mu fascynująca oprawa wizualna zyskały uznanie między innymi Billboard, który komentował: „Awangardowa autorka popu tworzy w każdym projekcie odważne, rozległe światy… Podczas gdy dramatyczny pięciominutowy utwór można powiązać z jej artystycznym przebudzeniem, instrumenty perkusyjne i elementy elektroniczne sprawią, że słuchacze również poczują się odrodzeni”.

Martinez nawiązała niedawno współpracę z butikową firmą Flower Shop Perfumes Co. w celu wprowadzenia na rynek nowej kolekcji czterech zapachów, Portals Parfums. Przedsprzedaż rozpoczęła się 1 listopada o godzinie 11:00, a już następnego wieczoru, w mniej niż 48 godzin, zapachy zostały całkowicie wyprzedane. Portals Parfums jest następcą niezwykle udanego debiutu Martinez na rynku perfum z 2016 roku, Cry Baby Perfume Milk, który szybko się wyprzedał i obecnie można go znaleźć tylko na platformach odsprzedaży w cenie od 2000 USD za butelkę. Współpracując z perfumiarzami IFF Natashą Côté, Patty Hidalgo i Laurentem Le Guernec, Martinez była głęboko zaangażowana we wszystkie aspekty rozwoju nowej kolekcji zapachów. Podobnie jak Cry Baby Perfume Milk, który został kreatywnie zapakowany w replikę butelki dla niemowląt w stylu vintage, Portals Parfums jest dostępny w efektownej, rzeźbionej butelce o wysokości 1 metra, z wielooką głową stworzenia, która otwiera się jak matrioszka, aby odsłonić cztery szklane fiolki w środku. Każdy unikalny zapach został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać cztery żywioły: Water of Intuition, Air of Clarity, Fiery Passion, and Earthy Abundance. Kolekcja Portals Parfums jest obecnie wyprzedana. Aby zostać poinformowanym o uzupełnieniu zapasów i innych premierach produktów, odwiedź stronę PortalsParfums.com. Kolekcja zapachów Portals Parfums posłuży jako fundament dla innych produktów Portals, w tym szerokiej kolekcji świec zapachowych.

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.06.24, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Melanie Martinez, koncert 2024, Łódź
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Liu
2
Orden Ogan
3
Tomasz Stańko, Marcin Wasilewski, Sławomir Kurkiewicz, Michał Miśkiewicz
4
Lindsey Stirling
5
Yellow Horse
6
MARCIN
7
Sade
8
Bon Jovi
9
Mandoki Soulmates
10
Anna Rusowicz
1
Nora Roberts
2
Wojciech Górecki
3
Alex Marwood
4
Małgorzata Warda
5
Jarosław Grzędowicz
6
Karen M. McManus
7
John Wyndham
8
Eliza Korpalska, Tomasz Brewczyński
9
Nati Ishigaki
10
Artur Nowak
1
Sebastian Fabijański
2
Katarzyna Baraniecka
3
Marta Górnicka
4
Gabriel Collet
5
Jakub Roszkowski
6
Robert Talarczyk
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia