Koko die prezentuje singiel "If I Could"

Koko die opublikował nowy singiel, zatytułowany “If I Could”.

Koko die – krakowski multiinstrumentalista, wokalista i songwriter wraca z kolejnym materiałem. Artysta podzielił się właśnie ze słuchaczami swoim najnowszym singlem, który zapowiada nadchodzący projekt. Premierowa piosenka “If I Could”, to nowa odsłona koko, który zaskakuje świeżym, gitarowym brzmieniem idealnie wpisującym się w letnią aurę. Premierowa piosenka utrzymana jest w indie rockowym klimacie i opowiada historię miast, które znamy od lat. Bez bliskich ludzi stają się kompletnie obcym miejscem – bo to właśnie ludzie, których kochamy oswajają nasze ulubione miejsca – komentuje artysta

Koko die do współpracy przy piosence “If I Could” zaprosił Radka Baranowskiego, który odpowiedzialny jest za muzykę oraz produkcję numeru. Jest to kolejna muzyczna współpraca artystów. Wcześniej producent stworzył remix kawałka “Cut Off Her Hand”, który znalazł się na wydanej na początku tego roku EP-ce.

Koko die to solowy projekt Konrada Nikla – multiinstrumentalisty, wokalisty i producenta, będącego częścią grupy Clock Machine. Swoją muzykę określa jako nostalgiczną, osobistą podróż w zamazane wspomnienia. W jego twórczości słychać wpływy muzyki shoegaze, R&B i soulu, ale czerpie również z innych gatunków. Latem 2022 roku dołączył do FONOBO Label, a 17 marca 2023 wydał swój nowy album. Płyta “Some Of Your Pain” jest najbardziej osobistym wydawnictwem w karierze artysty. W materiale koko die opowiada o zmaganiach współczesnego człowieka z otaczającymi realiami, niezłomnego w poszukiwaniu swojej prawdziwej drogi. Całość ubrana w nostalgiczne, intymne brzmienia, które doskonale sprawdzają się podczas koncertów na żywo. Artysta udowodnił to m.in. na scenie festiwalu Great September oraz podczas występu na Męskim Graniu, gdzie dał bardzo dobrze przyjęty koncert. Na początku 2024 roku koko die podziel się ze słuchaczami swoim albumem “Some of Your Pain” w nowej wersji. Artysta zaprosił do współpracy pięciu znanych producentów, którzy stworzyli wyjątkowe remixy wybranych piosenek z jego ostatniej płyty. Aktualnie koko die pracuje nad nowym projektem, który promuje indie rockowy numer “If I Could”.

Dodaj artykuł do:
(dodano 11.06.24, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Koko die, If I Could
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Liu
2
Orden Ogan
3
Tomasz Stańko, Marcin Wasilewski, Sławomir Kurkiewicz, Michał Miśkiewicz
4
Lindsey Stirling
5
Yellow Horse
6
MARCIN
7
Sade
8
Bon Jovi
9
Mandoki Soulmates
10
Anna Rusowicz
1
Nora Roberts
2
Wojciech Górecki
3
Alex Marwood
4
Małgorzata Warda
5
Jarosław Grzędowicz
6
Karen M. McManus
7
John Wyndham
8
Eliza Korpalska, Tomasz Brewczyński
9
Nati Ishigaki
10
Artur Nowak
1
Sebastian Fabijański
2
Katarzyna Baraniecka
3
Marta Górnicka
4
Gabriel Collet
5
Jakub Roszkowski
6
Robert Talarczyk
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia