W Teatrze Konsekwentnym "Boski romans" Michała Walczaka

W Teatrze Konsekwentnym w Warszawie w niedzielę 1 lipca o godz. 20:00 zostanie zaprezentowana pierwsza w Polsce katolicka komedia romantyczna opowiadająca o sile miłości i religii. Zapowiada się niezwykle intrygująco.

Bogumił jest copywriterem, który odniósł sukces. Ma rodzinę, pracę i loft, a jednak nie umie się cieszyć. Pochłania go praca. Dręczy poczucie winy. Nie chce iść do terapeuty. Kłótnia z katechetką staje się początkiem niewiarygodnego romansu, który wywróci jego życie do góry nogami. Obudzi uśpione demony.

"Boski romans" to pięć postaci w poszukiwaniu sensu. Jakiegokolwiek, byle uśmierzył lęk o przyszłość. W świecie produktów, gdzie wszystko jest na sprzedaż – wiara staje się największa pokusą. I pożądanym towarem. Jakie wiary są teraz modne? Ile katolika we współczesnym Polaku? Czy można się nawrócić dla kobiety? Czy kościół może być sexy? Banki i kasa. Święci i ladacznice. Zmysłowe katoliczki i neurotyczne ateistki. Rozwody i śluby. Marketing i churching. Wizje i prowizje.

"Boski romans" to historia o religii i miłości w wielkim mieście. Czy bohater wybierze nawrócenie i romans czy świecką stabilizację? Czy religia to kolejny produkt? Co z katolickim wychowaniem ludzi, którzy po przyjeździe do Warszawy zrywają z kościołem? Czy ten romans da się zerwać?

tekst i reżyseria Michał Walczak
scenografia i kostiumy: Julia Skrzynecka
muzyka: Raphael Rogiński
obsada: Eliza Borowska, Blanka Kaczorowska, Agnieszka Przepiórska, Andrzej Konopka, Piotr Ligienza.

Lokalizacja: Teatr Konsekwentny ul. Ząbkowska 27/31 (Centrum Kultury Koneser)

Bilety: 60 zł normalny, 35 zł ulgowy

Dodaj artykuł do:
(dodano 25.06.12, autor: blackrose)
Tagi: Boski romans
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Megadeth
4
Karnivool
5
Robbie Williams
6
Robert Plant
7
Dropkick Murphys
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Bob Dylan
1
Carmen Emmi
2
Paolo Sorrentino
3
Emerald Fennell
4
Josh Safdie
5
Bartłomiej Ignaciuk
6
Wojciech Smarzowski
7
Siergiej Łoźnica
8
Christophe Gans
9
Chloe Zhao
10
Ivona Juka
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia