"Powtórzenia" Claire Castillon: Opowieść napisana z perspektywy ofiary pedofila

20 lutego miała miejsce premiera wartościowej i mądrej książki, zatytułowanej "Powtórzenia", uhonorowanej we Francji wieloma nagrodami, mówiącej o sposobach, w jakie dorosły mężczyzna manipuluje dziewczynką, by ją wykorzystać seksualnie.

To opowieść napisana z perspektywy ofiary – pogubionej w uczuciach wobec swojego oprawcy, kochającej go, a jednocześnie chcącej się przed nim uchronić. Tę książkę czyta się jednym tchem, ze ściśniętym gardłem. Choć jest adresowana do młodych dziewczyn i nastolatek, wszyscy powinni ją przeczytać, bez względu na płeć czy wiek.

Pedofilia to trudny temat. W Powtórzeniach Claire Castillon przedstawia historię, której znajomość może uratować niejedno młode życie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 26.02.24, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Powtórzenia, Claire Castillon, Wydawnictwo No Bell
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dan Trachtenberg
2
Wojciech Smarzowski
3
Sebastian Juszczyk
4
Agnieszka Holland
5
Radu Jude
6
Michał Kwieciński
7
Paweł Podolski
8
Maura Delpero
9
James Marquand
10
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia