Romans dla młodzieży "Wszystko między nami" Nikki Barthelmess w księgarniach od 25 października

Jeden list, który wywróci jej życie do góry nogami…

Przez całe życie Ri Fernández słyszała: „Żyjemy w Ameryce i mówimy po angielsku“. Wychowana przez surową babcię, która odcina ją od ludzi o tym samym pochodzeniu, czuje się samotna i nie może znaleźć swojego miejsca w życiu. Według babki dziewczyna powinna przyjaźnić się z bogatą Brittany, aby urzeczywistnić swój amerykański sen.

Dziewczyna czuje, że wszyscy chcą ją wcisnąć do ich własnej małej szufladki, a nikt nie próbuje dostrzec jej taką, jaką jest naprawdę.

W swoich najbardziej skrytych myślach zawsze wierzyła, że jej matka, która zniknęła, gdy Ri była mała, zaakceptuje ją w całości. Kiedy więc dziewczyna znajduje sekretny list od swojej mamy, postanawia odzyskać to, co babcia jej zabrała: język i matkę. Ale nic nie idzie zgodnie z planem. Jej mama nie jest taka, jak Ri sobie wyobrażała.

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.10.2023, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Wszystko między nami, Nikki Barthelmess
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
At the Gates
3
Crown Lands
4
Bryan Ferry
5
Black Label Society
6
Archive
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Robbie Williams
1
Łukasz Palkowski
2
Jan Komasa
3
Sarah Miro Fischer
4
Kleber Mendonça Filho
5
Sang-il Lee
6
Rafał Reyman Głombiowski
7
Maggie Gyllenhaal
8
David Borenstein, Pavel Talankin
9
Joachim Trier
10
Gan Bi
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia