"Moje wielkie greckie wesele 3" w kinach od 8 września

8 września 2023 roku trafi na ekrany polskich kin komedia romantyczna o tytule "Moje wielkie greckie wesele 3".

Dalsze losy rodziny Portokalosów i Millerów zobaczymy już we wrześniu 2023r. Nia Vardalos, nominowana do Oscara jest autorką scenariusza i reżyserką . Powróci również w roli Touli. Zobaczymy też: Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę  Martin, a także Eliasa Kacavasa. Zdjęcia były realizowane w Varipatades na Korfu w Grecji. Film jest zadedykowany pamięci Michaela Constantine'a - aktora, który w poprzednich częściach grał upartego ojca głównej bohaterki.

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.09.23, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Moje wielkie greckie wesele 3, komedia romantyczna, kontynuacja
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Orbit Culture
2
Bob Dylan
3
Bioscope
4
Balu Brigada
5
Sophie Ellis Bextor
6
Eunike Tanzil
7
White Lies
8
David Gilmour
9
Of Mice & Men
10
Robert Plant
1
Lynne Ramsay
2
Wojciech Smarzowski
3
Margherita Ferri
4
Sebastian Juszczyk
5
Agnieszka Holland
6
Bálint Dániel Sós
7
Michał Kwieciński
8
James Marquand
9
Paweł Podolski
10
Radu Jude
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia