Alestorm zawita do Warszawy

Jeden z najbardziej szalonych folk metalowych zespołów na jedynym koncercie w Polsce!  Alestorm powraca 17 sierpnia tym razem na Letnią Scenę Progresji, żeby ich pirackie hymny wybrzmiały jeszcze pełniej w wyjątkowej, plenerowej scenerii. Każdy, kto miał już styczność z tą szaloną bandą na żywo wie, że nie można przegapić ich koncertu!

Alestorm mają trzy miłości – muzykę, piratów i rum. Z tego połączenia nie mogło wyjść nic innego, niż szalona, niczym nieskrępowana twórczość i najlepsza zabawa, okraszona sporą porcją poczucia humoru. Jednak oprócz muzycznej imprezy, Szkoci nie zapominają również o pisaniu dobrych, a nawet świetnych utworów! Na koncie mają już siedem, docenionych na całym świecie albumów, z których ostatni pt. “Seventh Rum of a Seventh Rum” miał premierę w zeszłym roku. Krążek został świetnie odebrany przez fanów, a single na nim zawarte z miejsca stały się obowiązkowymi elementami koncertowych setlist.

Dodaj artykuł do:
(dodano 03.07.23, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Alestorm, Warszawa, Progresja
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Blumberg
2
The Storyteller
3
Wojtek Mazolewski Quintet
4
Ólafur Arnalds
5
Steve Hackett
6
Pink Floyd
7
Paul Weller
8
Józef Skrzek
9
The Teskey Brothers
10
CALUM HOOD
1
Guillaume Nicloux
2
Zach Cregger
3
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
4
Andrea Arnold
5
Paolo Cognetti
6
Samuel Van Grinsven
7
Mike Flanagan
8
Danny Boyle
9
Jan Hřebejk
10
Paolo Genovese
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia