Cinema Italia Oggi 2023 w kinie Muranów w Warszawie!

Zapraszamy do Kina Muranów w Warszawie na kolejną edycję Przeglądu Nowego Kina Włoskiego Cinema Italia Oggi, która odbędzie się w dniach 25-29 maja. 

Przegląd otworzy film "Pierwszy dzień mojego życia" Paolo Genovese, twórcy przeboju "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" opowiadający o odnajdywaniu nowego sensu w życiu i o sile, by zacząć wszystko od nowa. W główną rolę w filmie wcielił się znakomity Toni Servillo, którego zobaczymy również w komedii "Osobliwości sycylijskie" w reżyserii Roberto Andò.

Podczas festiwalu obejrzymy też "Nostalgię" - poruszającą opowieść o rozliczaniu się z przeszłością z charyzmatycznym Pierfrancesco Favino („Zdrajca”). Film w reżyserii Mario Martone był pokazywany premierowo na ubiegłorocznym Festiwalu w Cannes, a sam aktor otrzymał za niego nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej.

Oprócz fabuł, zobaczymy również dokument "Kordon" opowiadający historię pięciu zwykłych kobiet, które robią niezwykłe rzeczy, aby pomóc i dać nadzieję ukraińskim uchodźcom zgromadzonym na dworcu kolejowym na granicy ukraińsko-węgierskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z całym programem i życzymy udanych, włoskich seansów!

Dodaj artykuł do:
(dodano 24.05.23, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Cinema Italia Oggi 2023, kino Muranów, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dance Gavin Dance
2
Bioscope
3
Raphaela Gromes
4
Eunike Tanzil
5
Between The Buried And Me
6
King Princess
7
Hauser
8
KSU Akustycznie
9
Matteo Bocelli
10
Tom Odell
1
Anthony D'Ambrosio
2
Francis Lawrence
3
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
4
Kogonada
5
Felipe Vargas
6
Kate Woods
7
Ari Aster
8
Johannes Schmid
9
Darren Aronofsky
10
Robert Wichrowski
1
Anna Rybakiewicz
2
Gabriela Pawlina
3
Przemysław Kowalewski
4
Daniel Hurst
5
Octavia E. Butler
6
Weronika Wierzchowska
7
Wioletta Sawicka
8
Edyta Świętek
9
Bernadetta Janusz
10
Marcin Margielewski
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia