Jaki jest twój cel?
Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie, czy masz jakiś szczególny talent?
A jeśli tak, to co nim jest?
Czy kiedykolwiek czułeś, że nie jesteś wyjątkowy, bo nie masz żadnego talentu?
Tony Estruch wraz z multidyscyplinarnym zespołem ekspertów przez dziesięć lat prowadził badania nad ludzkim talentem. Teraz przedstawia rewolucyjną teorię dotyczącą geniotypów – narzędzi do samopoznania wyznaczających nową erę w świecie rozwoju osobistego.
Kluczem do dokonania wielkich rzeczy w życiu jest miłość do tego, co robimy. W tym celu trzeba się dowiedzieć, co jest naszą pasją i rozpoznać swój geniusz. Nikt nie jest dobry we wszystkim, ale każdy z nas jest genialny w jakiejś dziedzinie. Wszyscy posiadamy szczególny dar, dzięki któremu jesteśmy wyjątkowi. Ta książka pomoże ci rozwijać to, co jest w tobie niezwykłe. Jeśli chcesz wyzwolić własny talent i ofiarować go światu, najpierw musisz wiedzieć, na czym polega twój geniusz. To zaś oznacza, że powinieneś poznać swój geniotyp.
Ta książka dzięki licznym praktycznym przykładom, anegdotom i testom diagnostycznym przedstawia wszystkie narzędzia, by tego dokonać. Wskaże kierunek pozwalający w pełni rozwijać umiejętności i osiągać cele osobiste i zawodowe, a także lepiej zrozumieć członków rodziny, przyjaciół oraz współpracowników. Tony Estruch w prosty, bezpośredni i inspirujący sposób pokazuje, że nie musimy robić niczego szczególnego, żeby stać się geniuszem – wystarczy odkryć i pielęgnować to, kim już jesteśmy.
Utwór | Od |
| 1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
| 1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
| 2. było, jest i będzie | ametka |
| 3. O Tobie | ametka |
| 4. Świat wokół nas | karolp |
| 5. Kolekcjonerka (opko) | will |
| 6. alchemik | adolfszulc |
| 7. taka zmiana | adolfszulc |
| 8. T...r | kid_ |
| 9. przyjemność | izasmolarek |
| 10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
| 1. Sprzymierzeniec | blackrose |
| 2. Podaruję Ci | litwin |
| 3. test gif | amigo |
| 4. Primavera_AW | annapolis |
| 5. Melancholia_AW | annapolis |
| 6. +++ | soida |
| 7. *** | soida |
| 8. Góry | amigo |
| 9. Guitar | amigo |
| 10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
| 1. Zielona granica | irka |
| 2. Tajemnice Joan | wanilia |
| 3. Twój Vincent | redakcja |
| 4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
| 5. Miasto 44 | annatus |
| 6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
| 7. O matko! Umrę... | lu |
| 8. Subtelność | lu |
| 9. Mustang | lu |
| 10. Pokój | martaoniszk |