Spotkanie z podróżnikiem: Portrety Azji w obiektywie Katarzyny Góraj

Bemowskie Centrum Kultury Art.bem zaprasza na spotkanie z podróżnikiem: Portrety Azji w obiektywie Katarzyny Góraj 25 maja o godzinie 19.30.

Relacja z podróży przez indonezyjski archipelag, birmańskie bezdroża, chińską prowincję, góry Tajwanu i ulice Hong Kongu. Prezentowane zdjęcia, to owoc półtorarocznego pobytu w Azji Południowo-Wschodniej, w rytmie jej codziennego życia: pracy w lokalnej firmie, celebrowania świąt, smakowania kuchni i spotkań z ludźmi. To obraz kontynentu w portretach jego mieszkańców, codziennych rytuałach i egzotyce dnia powszedniego. Na pytanie "Skąd, w ogóle, pomysł na Azję?" odpowiadam "Skoro mówię po hiszpańsku, mając zaproszenie na staż do Ekwadoru i na Tajwan, wybrałam oczywiście... Tajwan". Tak, w dużym skrócie, rozpoczęła się moja przygoda z Dalekim Wschodem. To było nasze pierwsze spotkanie, zanurzenie się w kulturze, dziecięcy zachwyt nowością.

Ponadto w programie wieczoru, m.in.: prelekcja Felicji Bilskiej "Rzemiosło z Tajlandii. Od jedwabiu po etniczny recykling", "Portrety Azji" wystawa fotografii Małgorzaty Pianowskiej i Emanueli Karpińskiej, „ Bliski Wschód” wystawa fotografii Mariusza Jachimczuka; stoiska promocyjne partnerów imprezy: ETNIKANA – Etno Butik, Szkoła Języków Orientalnych Gakkō, Centrum Cywilizacji Azji Wschodniej - prezentacja kierunku studia azjatyckie - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, CTPoland – Biuro podróży Chiny i inne kraje Azji.

Szczegóły: www.artbem.pl, www.facebook.com/events/302318466518664
Miejsce: Sala Koncertowa; wstęp wolny

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.05.12, autor: ewamie)
Tagi: spotkanie z podróżnikiem, bezpłatnie
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia