Posłuchajcie interpretacji utworu "Holding Out for a Hero" w wykonaniu Adama Lamberta

Utwór "Holding Out for a Hero" w wykonaniu Adama Lamberta to cover jednego z bardziej znanych przebojów Bonnie Tyler, który ukazał się w kwietniu 1984 roku w ramach ścieżki dźwiękowej do filmu "Footloose", następnie w 1986 roku został wydany jako część albumu "Secret Dreams and Forbidden Fire."

Już początkowe wersy pierwszej zwrotki wyjaśniają o czym jest piosenka, chodzi o pragnienia Tyler, która nie tylko zastanawia się, gdzie są dobrzy mężczyźni, ona pragnie znaleźć dla siebie boga, niczym mityczny Herkuler. Chce, żeby idealny mężczyzna, spełniający jej wszystkie wymagania i pragnienia, pojawił się w jej życiu niczym rycerz na białym koniu. W całej piosence czuć zatraconą epokę rycerską, a sam utwór jest utrzymany w formie pewnej hiper-nostalgii.

Cover w wykonaniu Adama Lamberta powstał na potrzeby zapowiadanego na luty 2023 roku piątego albumu studyjnego Artysty, zatytułowanego "High Drama." Projekt będzie zawierał jedenaście coverów znanych i ważnych dla samego Lamberta utworów.

Wypowiadając się na temat wydawnictwa, tłumaczył: "Wpadłem na pomysł, aby zrobić album z coverami, wcześniej tego nie robiłem. Oczywiście zrobiłem to w Idolu… a Queen jest zasadniczo czymś w rodzaju coveru, mimo że jestem w zespole. To było jak naprawdę miłe wyzwanie: 'OK, znajdźmy piosenki' — niektóre są nieznane, niektóre są nowe, niektóre są naprawdę dobrze znane — 'które naszym zdaniem są fajne, odwróćmy je i sprawmy, by brzmiały zupełnie inaczej, jeśli możemy.'"

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.01.23, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Holding Out for a Hero, Adam Lambert, Bonnie Tyler
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dance Gavin Dance
2
Bioscope
3
Raphaela Gromes
4
Eunike Tanzil
5
Between The Buried And Me
6
King Princess
7
Hauser
8
KSU Akustycznie
9
Matteo Bocelli
10
Tom Odell
1
Anthony D'Ambrosio
2
Francis Lawrence
3
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
4
Kogonada
5
Felipe Vargas
6
Kate Woods
7
Ari Aster
8
Johannes Schmid
9
Darren Aronofsky
10
Robert Wichrowski
1
Anna Rybakiewicz
2
Gabriela Pawlina
3
Przemysław Kowalewski
4
Daniel Hurst
5
Octavia E. Butler
6
Weronika Wierzchowska
7
Wioletta Sawicka
8
Edyta Świętek
9
Bernadetta Janusz
10
Marcin Margielewski
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia