Nadchodzi Rock & Rose Fest Kutno 2021!

Organizatorzy Rock&Rose Fest Kutno podali nazwy dwóch kolejnych zespołów, które zagrają 21. sierpnia podczas VIII edycji festiwalu.

Jeden z nich to death metalowy Betrayer:

“BETRAYER prawie zawsze nagrywał doskonałe materiały i prawie zawsze miał pod górkę. My wyciągamy do nich rękę. Nagrany w 2018 roku ostatni album “SCAREGOD” to death metalowa maszynka do “miażdżenia”. Niedawno ukazały się wznowienia dwóch pierwszych wydawnictw BETRAYERA “NECRONOMICAL EXMORTIS” oraz “CALAMITY” (wydany pierwotnie na CD przez niemiecką wytwórnię NUCLEAR BLAST RECORDS) za sprawą niezmordowanej wytwórni THRASHING MADNESS. Jakby tego było mało, Facebook zamknął zespołowi dwie oficjalne strony w związku z rzekomym podszywaniem się pod kogoś innego. Dlatego jeśli możecie “POLUBCIE” BETRAYER jeszcze raz. My natomiast zapraszamy na koncert BETRAYERA do Kutna 21 sierpnia. Zespół wystąpił tutaj ostatnio w 2015 roku na RRFK i czas BETRAYEROWI przypomnieć się ponownie.

Obecny skład zespołu : Piotr “BERIAL” Kuzioła – gitara, wokal Krzysztof Tubaja – gitara, Igor Tubaja – gitara, Arkadiusz Kozakiewicz – perkusja.”

Drugi to thrash metalowy Horrorscope.

I kilka słów od organizatora:
“A my nie zwalniamy tempa. Jeszcze wieczorem należałoby przywalić thrashem. Wybór padł na HORRORSCOPE. Ostatnio zawitali do Kutna 14 lat temu na koncert z okazji 20-lecia ALASTORA. Dużo się zmieniło w zespole od tamtej pory. Obchodząca w przyszłym roku 25-lecie istnienia thrashmetalowa maszyna Horrorscope od wielu lat zaliczana jest do ścisłej czołówki polskiego thrashu. Siedem albumów, dziesięć videoklipów, a przede wszystkim występy u boku światowej czołówki metalu jak Megadeth, Testament, Exodus, Kreator, Fear Factory, Soulfly oraz wielu innych uznanych marek. Dokonania studyjne oraz koncerty Horrorscope oprócz wypracowanego przez lata charakterystycznego stylu i brzmienia zawsze zawierają solidną dawkę inteligentnej energii, zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej. W podobnym kierunku zmierzają utwory przygotowywane na nadchodzącą płytę, a cześć z nich ogrywana jest już na koncertach. Można będzie przekonać się, iż pomimo ćwierć wieku na karku zespół nie traci zębów, a przywalić potrafi nierzadko mocniej i celniej niż bywało w młodości. Obecny skład zespołu to : Adam Bryłka – wokal, Łukasz Gac – gitara, Lech Śmiechowicz – gitara, Krzysztof Kłosek – gitara basowa, Piotr Pęczek – perkusja.”

Na dzień dzisiejszy skład uzupełniają Alastor i Artillery.

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.08.21, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Kolejne zespoły na Rock&Rose Fest Kutno
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Ochman
2
Iza Połońska
3
John Elton
4
Dusk Matt
5
Mazolewski Wojtek
6
Sochacka Kaśka
7
Various Artists
8
Dereń Kasia
9
Kali
10
Variete
1
Daniele Luchetti
2
Stefan Ruzowitzky
3
Mohammad Rasoulof
4
Harry Macqueen
5
Fanny Liatard, Jeremy Trouilh
6
Fanny Liatard, Jeremy Trouilh
7
Sauter Marcin
8
Warwick Thornton
9
Paweł Pawlikowski
10
Harvey Fierstein
1
Kepler Lars
2
Kostyszyn Magdalena
3
Oliphant Margaret , Wood Ellen
4
Macomber Debbie
5
Rogalska Marzena
6
Sabała-Zielińska Beata
7
Croft Kathryn
8
Gargaś Gabriela
9
Kamińska Anna
10
Coben Harlan
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia