Jak zadbać o udane życie seksualne?

Od dziś, 14. kwietnia możecie poszukiwać w księgarniach pozycji wydawniczej o intrygującym tytule "Siedem grzechów przeciwko seksualności".

Seks to radość!

Jak zadbać o udane życie seksualne? Czego się wystrzegać w relacjach z partnerem i… samym sobą? Jak pokonać własne lęki, fobie, uprzedzenia i ograniczenia, by seks dawał czystą przyjemność?
Jak czerpać radość z seksu?

Profesor Zbigniew Izdebski, wybitny polski seksuolog, autor największych badań dotyczących zachowań seksualnych Polaków, wykładowca, pisarz i badacz w rozmowie z dziennikarką i pisarką Małgorzatą Szcześniak.

Rozmowie trwającej przeszło siedem rozdziałów, ciepłej, zabawnej i wyważonej, pełnej anegdot i historii z bogatej, wieloletniej praktyki profesora. A przy tym wszystkim niepomijającej żadnych, najważniejszych zagadnień takich jak religia, wstyd, zagubienie, zaniedbanie, manipulacja, wykluczenie, zgorszenie, które są jednak tylko pretekstem do głębokich przemyśleń i wniosków, z których możemy czerpać wiedzę, a co za tym idzie – pewność siebie.

Zagranie Miśki Wisłockiej w „Sztuce Kochania", która odpowiedzialna była za rewolucję seksualną w Polsce, uświadomiło mi, że faktycznie trochę tych grzechów popełniamy. Głównie przeciwko sobie i swojej seksualności. Warto dowiedzieć się, czego nie robić lub jak robić to lepiej. Życie będzie wtedy o wiele przyjemniejsze! – Magdalena Boczarska.

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.04.21, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Siedem grzechów przeciwko seksualności, Poradnia K, Zbigniew Izdebski, Małgorzata Szcześniak
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Zach Cregger
2
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
3
Paolo Genovese
4
Samuel Van Grinsven
5
Guillaume Nicloux
6
Mike Flanagan
7
Paolo Cognetti
8
Danny Boyle
9
Jan Hřebejk
10
Ido Fluk
1
Robert Michniewicz
2
Patrycja Pelica
3
Beatriz Serrano
4
Lucinda Riley
5
Anna Bailey
6
Elizabeth Jane Howard
7
Antoine Wilson
8
Ildefonso Falcones
9
Hanna Greń
10
Michelle Frances
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia