"30+1 opowiadań. Kryminał na każdy dzień" już w księgarniach

Ludzkie szaleństwo miesza się z ambicją, chciwość i lubieżność konfrontuje ze szlachetnością, czystość i niewinność staje w szranki z wyrachowaniem i oportunizmem. Mrożące krew w żyłach opisy, postaci i motywy nie pozwolą przejść obok opowiadań obojętnie. Demoniczny czarny kot, zahipnotyzowane zwłoki i wszechobecna piromania wzbudzają uczucia grozy i lęku. Jednoczesny zachwyt i przerażenie.

Dlaczego 30+1?

Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli grozy i tajemnicy. Na każdy dzień miesiąca jedno opowiadanie. Książka dla początkujących i zaawansowanych miłośników kryminałów. Czytelnik rozpoczynający przygodę z literaturą grozy i wyrafinowany poszukiwacz tajemnic znajdą w 31 opowiadaniach codzienny kontakt z doskonałą literaturą klasyków gatunku.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.11.2020, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: 30+1 opowiadań. Kryminał na każdy dzień, Edgar Allan Poe, Stefan Grabiński, Arthur Conan Doyle
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kasabian
2
Bring Me The Horizon
3
The Rolling Stones
4
Orliński Jakub Józef, Il Pomo d'Oro
5
Sienna Spiro
6
Suki Waterhouse
7
Tarja
8
Muse
9
The Pretty Reckless
10
Absolutely
1
Quentin Dupieux
2
Sang-il Lee
3
Gabriele Muccino
4
Bart Schrijver
5
Christopher Nolan
6
Stéphane Demoustier
7
Thomas Kail
8
Sébastien Vaniček
9
Soleen Yusef
10
Olivia Wilde
1
Marcin Wierzchowski
2
Norbert Bajan
3
Jacek Mikołajczyk
4
Natalia Korczakowska
5
Ewa Platt
6
Krzysztof Pastor
7
Krzysztof Garbaczewski
8
Richard Chappell
9
Paweł Miśkiewicz
10
Alina Moś
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia