Obezwładniający "Strach" od dziś w księgarniach

Czasem życiu przychodzi taki moment, kiedy wszystko się zmienia. Tak właśnie zdarzyło się w życiu zarówno Xenii jak i Erica i Hugo.

Xenia i Eric wciąż są razem. Dziewczyna skupia się na nauce, a chłopak coraz lepiej radzi sobie w życiu i stara się umilić czas Hugonowi, który uwięziony jest w domu przez rodziców nie widzących dla niego ratunku.

W międzyczasie pomaga policji, narażając się rodzinie Medinów. W klanie pojawia się nowy szef, przez którego Eric wpada w tarapaty i zostaje porwany. Rozpoczyna się walka o życie, która wcale nie jest łatwa, szczególnie, gdy cały czas czuje się... strach.

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.11.20, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Care Santos, Strach
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Balu Brigada
2
Sophie Ellis Bextor
3
David Gilmour
4
Of Mice & Men
5
Avatar
6
White Lies
7
Bob Dylan
8
Bioscope
9
Robert Plant
10
Dropkick Murphys
1
Lynne Ramsay
2
Bálint Dániel Sós
3
Margherita Ferri
4
Agnieszka Holland
5
Sebastian Juszczyk
6
Dan Trachtenberg
7
Wojciech Smarzowski
8
Paweł Podolski
9
Radu Jude
10
Michał Kwieciński
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia