Nadchodzi Summer Sky Festival: Krzysztof Zalewski, Gromee i inni

Summer Sky Festival w Poznaniu to letni cykl koncertów, kabaretów oraz stand-upów. Na miejscu czekają najlepsi artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truckowa oferta gastronomiczna.

Widzimy się na parkingu trawiastym Portu Lotniczego Ławica. Spodziewajcie się prawdziwie piknikowej atmosfery! 

Zasady bezpieczeństwa

Wejście na Wydarzenie jest równoznaczne z oświadczeniem posiadacza Biletu, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy. Przypominamy o stosowaniu zasad obecnego reżimu sanitarnego.

Uczestnik wydarzenia zgadza się na udostępnienie danych GIS i służbom porządkowym jeśli będzie taka potrzeba i akceptuje aktualne zasady reżimu sanitarnego podczas wydarzenia.

Dodatkowe informacje o przepisach

Summer Sky Festival w Poznaniu

Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Trucków i punktów z napojami.
Strefa Standard – wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Trucków i punktów z napojami.

Krzysztof Zalewski na Summer Sky Festival

Koncert otwarcia zagra człowiek orkiestra – Krzysztof Zalewski!

Podczas Summer Sky Festival usłyszycie niesamowite aranżacje utworów z dotychczasowej twórczości artysty, a także zupełnie nowe brzmienia! Bo rok 2020 to dla Krzysztofa Zalewskiego czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Zalewski wraca z nowym singlem zapowiadającym najnowszy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesień.

Cezary Pazura & Krzysztof Skiba - stand-up

Część I – Krzysztof Skiba

Skiba ciągle na wolności… czyli lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek Skiba w spektaklu komediowym w stylu STAND UP COMEDY. Spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych…jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Część II – Cezary Pazura

Charyzmatyczna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać już w pierwszym polskim sitcomie – “13 posterunek”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył wiele programów rozrywkowych i kabaretowych, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego najnowszego programu jest “precz ze smutkiem i szarością”.

Gromee na Summer Sky Festival

Gromee jest producentem muzycznym i DJem tworzącym głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów.

W lipcu 2019 artysta wydał swój solowy singiel Love You Better - który w bardzo szybkim czasie uplasował się na liście najczęściej odtwarzanych utworów w Polskich stacjach radiowych. Piosenka została nominowana do nagrody na Przebój Lata 2019 RMF i Polsatu.

Na koncertach Gromeego publiczność może poczuć się jak w najlepszych klubach Europy i usłyszeć największe światowe hity w starannie wyselekcjonowanych remixach, przy których bawi się publiczność na całym świecie, oraz numery samego artysty.

Dodaj artykuł do:
(dodano 03.07.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Summer Sky Festival, Krzysztof Zalewski, Gromee, Poznań
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Cohen
2
Maria Sødahl
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Jim Jarmusch
10
Wojciech Kasperski
1
Burton Jessie
2
Macht Christopher
3
Halber Małgorzata , Drenda Olga
4
Socha Natasza
5
Jensen Louise
6
Coben Harlan
7
Adamowicz Alina, Godecka Joanna
8
Ostrowska Agata
9
Moyes Jojo
10
Lepore Jill
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia