Białystok New Pop Festival 2020 Online

Po dużym sukcesie pierwszej i drugiej edycji Białystok New Pop Festival z kolejną! Tym razem ten dwudniowy, miejski festiwal kulturalny odbędzie się 11-12 lipca 2020 (sobota, niedziela) na terenie Pałacu Branickich w wersji online!

Masz już bilet na Białystok New Pop Festival 2020? Nie zwracaj go! Dostaniesz od nas dostęp premium do festiwalu w wersji online, a swój bilet wykorzystasz na przyszłoroczną edycję festiwalu.

Zagrają:
Krzysztof Zalewski
Natalia Przybysz
KARAŚ/ROGUCKI
Karolina Czarnecka
Maria Peszek

Białystok New Pop Festiwal 2020 odbędzie się! Online! Na żywo!
A dostępne będą dwie możliwości. Wersja bezpłatna podstawowa (streaming SD) oraz premium (full HD, z opcją wyboru kamer). Wersja premium kosztuje 20 zł, ale każdy festiwalowicz może zapłacić więcej, jeśli chce. 50 proc. z tej kwoty przekazana zostanie artystom.
Tak więc – im większą kwotę chętny na wersję premium wpłacimy, tym bardziej wesprzemy artystów. To festiwalowicz swoją wpłatą zdecyduje o tym, jaką kwotę chce na wsparcie przeznaczyć.
A, jak wiadomo, całe środowisko koncertujących artystów, a także cała branża zajmująca się organizacją koncertów, poprzez pandemię znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Ruch koncertowy zamarł niemal całkowicie na trzy miesiące i na razie nie widać, że coś się zmieni. Od marca artyści dzielili się „sobą”, decydując się w niektórych przypadkach na bezpłatne koncerty online, grając do kamer, często w swoim pokoju. CZAS ZNÓW PORWAĆ ŚWIAT MUZYKĄ!

Koncerty, wywiady, backstage, czyli festiwal też „od kuchni”
Jedyna zmiana jest taka, że z Wami - fanami, z festiwalowiczami, ze wspaniałą publicznością - spotkamy się online.
Biorąc pod uwagę obowiązujące regulacje prawne związane z organizacją imprez muzycznych w czasach COVID-19, zdecydowaliśmy przenieść tegoroczną edycję festiwalu do internetu. Ale nie tak po prostu. Szykujemy dla Was prawdziwą ucztę. Dzięki nowym technologiom będziecie mogli uczestniczyć w festiwalu bez wychodzenia z domu, wirtualnie stanąć na scenie, pod sceną, poczuć się jak swoi mistrzowie. Będziecie mieli także okazję porozmawiać na live czacie z artystami, zajrzeć na backstage, czy odbyć wirtualny spacer po Białymstoku. Pokażemy, jak wygląda nasz festiwal „od kuchni“.
Tak, tym razem wszyscy bierzemy sprawę w swoje ręce, aby wspierać siebie nawzajem. Zachęcamy Was, żebyście wspólnie z nami wsparli polską branżę muzyczną, dlatego odpalamy biletowaną wersję premium.

Zachowaj Bilet!

Dobra wiadomość dla posiadaczy biletów na Białystok New Pop 2020. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przyszły rok. Dotyczy to także biletów dla dzieci (do lat 12) i seniorów. Posiadacze biletów na rok 2020 dostaną dodatkowo w prezencie dostęp HD do tegorocznej edycji online. A za rok widzimy się 10-11 lipcu z jeszcze większą siłą i energią. Jeśli jednak nie jesteście w stanie już teraz zdecydować czy możecie wziąć udział w przyszłorocznej edycji festiwalu, bilet możecie zwrócić na platformie przez którą został zakupiony.

Sprzedaż biletów na 2021 rozpoczęła się we wtorek, 16 czerwca 2020 r.

Wszystkie informacje będziemy podawać na bieżąco! Śledź nasze social media!

Dodaj artykuł do:
(dodano 24.06.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Białystok New Pop Festival 2020 Online
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Park Chan-wook
10
Maciej Pieprzyca
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia