Premiera „The Kissing Booth 2. Na odległość” już 17 czerwca

Premiera „The Kissing Booth 2. Na odległość” już 17 czerwca 2020.

Elle, Noah i Lee powracają – i to podwójnie! Już w czerwcu nakładem Wydawnictwa Insignis ukaże się nowa powieść z serii „The Kissing Booth”, czytelniczego fenomenu autorstwa Beth Reekles. Filmowa adaptacja trafi na platformę Netflix miesiąc później. Beth – specjalnie dla polskich czytelników – opowiedziała o swoich książkach, stworzonych przez nią bohaterach oraz o tym, jak czuje się w związku z premierami kolejnej części książki i długo wyczekiwanej filmowej kontynuacji.

Kiedy piętnastoletnia Beth Reekles zaczęła umieszczać na Wattpadzie rozdziały swojej powieści „The Kissing Booth”, nie przypuszczała, że opisywane przez nią perypetie trójki nastoletnich przyjaciół przyciągną miliony czytelników. Dziś Beth ma w swoim dorobku cztery książki wydane pod skrzydłami legendarnego wydawnictwa Penguin Random House. Nominowana do szeregu nagród, w roku 2013 Beth znalazła się w prestiżowym gronie szesnastu najbardziej wpływowych nastolatek według tygodnika „Time”, a rok później trafiła na szóste miejsce listy „Top 20 under 25” stworzonej przez „The Times”.

Filmowa adaptacja „The Kissing Booth” przysporzyła Beth kolejnych fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają, by poznać dalsze losy braci Flynn i niesfornej Elle – zarówno na ekranach jak i w formie książkowej. „The Kissing Booth 2” wejdzie do oferty Netflixa już 24 lipca 2020.

Wydawałoby się, że w życiu Noah, Elle i Lee wreszcie zacznie się układać. Lee jest w szczęśliwym związku z Rachel, a Elle i Noah nie muszę się dłużej ukrywać. Lecz gdy Noah wyjeżdża na studia na prestiżowy Harvard, związek na odległość okazuje się dużo trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. Lee niespodziewanie musi zderzyć się z legendą brata. Poświęca też więcej czasu swojej dziewczynie niż starej kumpelce. Tymczasem w szkole pojawia się nowy uczeń – miły, uroczy i trudno się dziwić, że można go polubić od pierwszego wejrzenia.

&feature=emb_logo

Dodaj artykuł do:
(dodano 09.06.20, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Premiera, The Kissing Booth 2. Na odległość
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Park Chan-wook
10
Maciej Pieprzyca
1
Jodełka Joanna
2
Winnicka Ewa
3
Woods Sherryl
4
Wilhelm Kate
5
Hałas Agnieszka
6
David Hatcher Childress
7
Terry Pratchett
8
Michael Katz Krefeld
9
James Marlon
10
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia