Już w najbliższą sobotę, 18 kwietnia, na fanpage'u Czesław Śpiewa na Facebooku odbędzie się kolejny, czwarty już Solo Act Czesława Mozila.
Występ ten, to nie tylko piosenki, to również opowieści z życia Czesława oraz video rozmowy z ciekawymi ludźmi.
Pierwszy koncert poświęcony był osobom, które kwarantannę mają na codzień, tj. osobom z niesprawnością ruchową. Drugi - służbom medycznym, które na pierwszej linii frontu walczą z koronawirusem. Ostatni był związany z celebracją 10-lecia płyty POP. Najbliższy Solo Act poświęcony będzie tym, którzy kształtują kolejne pokolenia Polaków: nauczycielom.
Sam Czesław tak mówi o występach: „Przez ostatnie 12 lat grałem ponad 120 koncertów rocznie. Samo siedzenie w domu nie jest trudne, ale brak grania i przede wszystkim brak kontaktu z publicznością, to jest sytuacja dla mnie niełatwa. Poza tym uważam, że rolą nas - grajków, jest dawać ludziom radość i oderwanie od otaczającej nas rzeczywistości, szczególnie w tak trudnym czasie”.
Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |