„Sala samobójców. Hejter" już na VOD

Wprowadzony na ekrany kin 6 marca najnowszy obraz Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” od dziś dostępny jest w serwisach VOD!

To nie żart, ani wpadka. To wreszcie dobra wiadomość ze świata kina w dobie panującej epidemii Koronawirusa. Pierwszy raz w historii polskiego rynku filmowego tak wielka i wyczekiwana produkcja stała się dostępna online zaledwie 12 dni po premierze kinowej. Dystrybutor filmu, Kino Świat, dokonuje rzeczy przełomowej, idąc ramię w ramię z amerykańskim gigantem - Universal Studios, który przed paroma dniami ogłosił wprowadzenie na VOD obecnych jeszcze na ekranach USA filmów „Niewidzialny człowiek”, „Polowanie” i „Emma”.

Premiera internetowa rewelacyjnie przyjętego przez krytyków i publiczność cyber-thrillera z Maciejem Musiałowskim w roli głównej jest również wspaniałą okazją, by za jednym zamachem obejrzeć dwa ostatnie filmy Jana Komasy – od 16 marca bowiem na VOD dostępne jest także nominowane do Oscara i obsypane nagrodami na festiwalu w Gdyni „Boże Ciało” - jeden z największych sukcesów polskiego kina ostatnich lat.

„Sala samobójców. Hejter” trafi na VOD w dwóch turach. Od 18 marca dostępna będzie w serwisach Canal+, Player + oraz UPC. 25 marca z kolei dołączy do ofert pozostałych platform VOD, takich jak: Cyfrowy Polsat, Ipla, VoD.pl, Chili, Vectra, Multimedia Polska, Play i Netia.

„Bystry i zrobiony z rozmachem”
„Dzieło konsekwentne, zrobione bez drżenia ręki, bezlitosne, wysmakowane”
„Trzyma do końca”
Bernadetta Trusewicz, FDB

„Film, jakiego w Polsce jeszcze nie było”
Adrian Luzar, Interia

„Bohater czasów Jokera i Parasite”
Tadeusz Sobolewski, Gazeta Wyborcza

„Najważniejszy film o naszej współczesności, jaki powstał w polskim kinie od dekady, a nawet i więcej”
„Dzieło spełnione, nadzwyczajne i wstrząsające, według mnie absolutnie najlepsze w dorobku Komasy”
„Maciej Musiałowski - cóż za ogromny talent! Takiego debiutu aktorskiego nie było na naszych ekranach od dawna”
Ks. Andrzej Luter, „Więź”

„Intrygujący, przerażający”
„Stenka i Koman są fantastyczni”
„Jazda obowiązkowa”
Paweł Piotrowicz, Onet

„Świetny Maciej Musiałowski”
Dawid Muszyński, naEKRANIE

„Historia aktualna do bólu”
„Świetni aktorzy”
„Największy atut Hejtera to Maciej Musiałowski. Jest magnetyczny”
Karolina Stankiewicz, WP

„Wciąga i chwyta za gardło”
„Zastanawiacie się, czy warto wybrać się do kina? Przestańcie i kupujcie bilety!”
„Angażujący i zmuszający do refleksji seans, o którym będzie w naszym kraju bardzo głośno”
Natalia Nowecka, Antyradio

„Sala samobójców. Hejter” to druga część nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy („Miasto 44”) to elektryzujący cyber-thriller – współczesna wersja „Romea i Julii”, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. Główną rolę w produkcji gra znany z serialu „Druga szansa” i programu „Ameryka Express” Maciej Musiałowski. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Vanessę Aleksander („Wojenne dziewczyny”), Danutę Stenkę („Planeta singli”), Agatę Kuleszę („Zimna wojna”), Macieja Stuhra („Belfer”), Jacka Komana („Prokurator”), Julię Wieniawę („Kobiety mafii”) i Adama Gradowskiego („Belfer 2”). Producentami filmu są ojcowie sukcesu pierwszej „Sali samobójców” oraz superhitu „Jesteś Bogiem”. „Sala samobójców. Hejter” to nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Odkryj mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu. Rzuć się w wir rzeczywistości wirtualnej i przystąp do gry o najwyższą stawkę.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Oficjalny zwiastun filmu:

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.03.20, autor: gaba)
Dział film
Tagi: „Sala samobójców. Hejter" już na VOD
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Cohen
2
Maria Sødahl
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Jim Jarmusch
10
Wojciech Kasperski
1
Burton Jessie
2
Macht Christopher
3
Halber Małgorzata , Drenda Olga
4
Socha Natasza
5
Jensen Louise
6
Coben Harlan
7
Adamowicz Alina, Godecka Joanna
8
Ostrowska Agata
9
Moyes Jojo
10
Lepore Jill
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia