HUTNIK LIVE na Walentynki: Nowy muzyczny cykl w Galerii Młociny

Już 14 lutego w Hali Hutnik, znajdującej się w Galerii Młociny (poziom 2) w ramach cyklu Hutnik Live odbędzie się występ Michała Grobelnego. Tego wieczoru o godzinie 19:00 artysta, który dał się poznać szerszej publiczności w programach takich jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „The Voice of Poland” oczaruje swoim głosem wszystkich zakochanych.. w muzyce!

W najbliższy piątek w Hali Hutnik o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy koncert na żywo Michała Grobelnego. Artysta, który zachwycił m.in. jurorów programu telewizyjnego „The Voice of Poland”, zaśpiewa na żywo w ramach cyklu koncertów Hutnik Live. Tego wieczoru dla wszystkich obecnych nie zabraknie również wyjątkowych propozycji kulinarnych. W Strefie Spotkania i Dania Galerii Młociny znajdziemy mnóstwo lokali, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Prawdziwie międzynarodowa oferta kulinarna przeniesie miłośników dobrych smaków w najbardziej odległe strony świata – od Japonii po Meksyk!

Michał Grobelny to artysta, który oczarował swoim głosem szerszą publiczność podczas występów w programach takich jak „The Voice of Poland”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Jaka to melodia?”. Występował na jednej scenie m.in. z Natalią Kukulską, Pauliną Przybysz oraz Billem Salterem.
Hutnik Live to nowa inicjatywa organizowana przez Galerię Młociny, podczas której zainteresowani będą mieli okazję, by usłyszeć na żywo wyjątkowo utalentowanych artystów! Koncerty są organizowane w piątkowe wieczory od godziny 19:00 do 20:30 w Hali Hutnik znajdującej się w Strefie Spotkania i Dania (poziom 2 galerii).

Więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.02.20, autor: blackrose)
Tagi: HUTNIK LIVE, Walentynki, nowy muzyczny cykl, Galeria Młociny
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Obel Agnes
2
KARAŚ/ROGUCKI
3
Przybysz Paulina
4
O.S.T.R.
5
Tame Impala
6
Morrone Michele
7
Sepultura
8
Osbourne Ozzy
9
Metheny Pat
10
Królik Bartek
1
Donato Carrisi
2
Ladj Ly
3
Autumn de Wilde
4
Xavier Dolan
5
Guy Ritchie
6
Monia Chokri
7
Cathy Yan
8
Tom Waller
9
Justine Triet
10
Warwick Thornton
1
Martyna Majok
2
Ray Cooney
3
Reginald Rose
4
Aleksandra Wolf
5
Philip LaZebnik i Kingsley Day
6
Marius von Mayenburg
7
Moises Kaufman
8
Marcin Szczygielski
9
Siemion Złotnikow
10
Fiodor Dostojewski
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia