Walentynki w stylu VIP w Cinema City

Co zrobić, by walentynkowy wieczór uczynić niezapomnianym? Oczywiście zabrać ukochaną osobę do kina! Cinema City oferuje najnowsze premiery filmowe w ten pełen miłości dzień, a wspólny seans w strefie VIP z pewnością będzie cudownym początkiem romantycznego wieczoru. Ponadto, czekają stacje live cooking z niesamowitymi smakołykami. W końcu przez żołądek do serca! Bilety na walentynkowe seanse są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Wspólne wyjście do kina w święto zakochanych to wspaniały pomysł, by sprawić radość najukochańszej osobie i poczuć, że miłość jest wokół nas. A strefa VIP Cinema City jest idealnym miejscem na romantyczną randkę. Oprócz najnowszych premier filmowych na zakochanych czekają przekąski barowe bez żadnych ograniczeń oraz dania ciepłe i zimne, sałatki i napoje, które dostępne są na 30 minut przed wybranym seansem. Tego dnia w Cinema City dostępne będą również stacje live cooking, w których podawane będą mini burgery z pysznymi dodatkami i frytkami oraz strudel jabłkowy z lodami i bitą śmietaną.

A na ekranach niesamowite premiery:

• „Ptaki Nocy” ze zjawiskowo pokręconą Harley Quinn, która dołącza do grona równie zwariowanych superbohaterek, by wspólnie znaleźć i uratować poszukiwaną dziewczynę, zanim zrobi to ich wróg.
• „365 dni” dla widzów 18+, który nie jest kolejną komedią romantyczną, a opowieścią o pożądaniu i pragnieniach. Syn bossa mafijnego porywa kobietę i daje jej 365 dni na pokochanie go.
• „Zenek” – film dla fanów Zenka Martyniuka, oparty na jego życiorysie. Podczas seansu widzowie zobaczą historię chłopaka z Podlasia, który podąża za marzeniami, by śpiewać i bawić tłumy.

Zabierz swoją walentynkę do kina i spędźcie niezapomniane chwile w strefach VIP. Seans filmowy z domieszką luksusu to świetny pomysł na romantyczną randkę! Zapraszamy do Cinema City Wroclavia i Bonarka.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 48 zł lub 57 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj artykuł do:
(dodano 08.02.20, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Walentynki 2020, Cinema City
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Herbut Igor
2
Pearl Jam
3
Jan Rapowanie , Nocny
4
Renata Przemyk
5
Rojek Artur
6
Płomień 81
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Yi'nan Diao
2
Nat Faxon, Jim Rash
3
Jan Komasa
4
Destin Daniel Cretton
5
Robert Gliński
6
Piotr Adamski
7
Marco Bellocchio
8
Kristina Grozeva, Petar Valchanov
9
Giuseppe Capotondi
10
Warwick Thornton
1
Lars von Trier
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia