Małe Koncerty: Ania Broda w Mysłowickim Ośrodku Kultury już 28 marca

W marcu w Mysłowickim Ośrodku Kultury wystartuje dofinansowany przez Fundusz Popierania Twórczości Stowarzyszenie Autorów ZAiKS cykl wydarzeń Małe Koncerty. Choć wydarzenia będą kierowane przede wszystkim do dzieci, to  podczas koncertów usłyszymy muzykę niekoniecznie typowo dziecięcą. Na początek spotkamy się ze  zjawiskową wokalistką i instrumentalistką, Anią Brodą.

Ania Broda to jeden z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Posługuje się techniką śpiewu „białego”. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Jest sama w sobie osobnym gatunkiem muzycznym. Przekracza granice wyznaczone przez kierunki w muzyce takie jak etno, jazz, folk, pop, muzyka dla dzieci. Łączy style poszukując własnego wyrazu w sztuce.  Ania Broda jest też mistrzynią gry na cymbałach wileńskich, uderzanym instrumencie strunowym, który przywędrował do nas z Azji. Na polskim rynku muzycznym jest w tym oryginalna i niepowtarzalna!

Koncert poprzedzą warsztaty dla dzieci w wieku 4-11 lat „Podręczny warsztacik muzyczno – literacki", które odbędą się 28 marca o godzinie 10:00. Uczestnicy warsztatów wystąpią także na scenie razem z Anią Brodą.

Małe Koncerty to cykl wydarzeń mających na celu zaangażowanie dzieci w muzykę, a także przedstawienie im „dorosłej muzyki”, nie dedykowanej wprost do najmłodszego pokolenia. Na Małe Koncerty zapraszamy rodziców z dziećmi, choć oczywiście wydarzenie nie ogranicza się wyłącznie do tych osób – w koncercie mogą uczestniczyć także sami dorośli. Małe Koncerty to z jednej strony doskonała zabawa, z drugiej strony edukacja artystyczna – pokazanie dzieciom oraz ich rodzicom ciekawej, często nieznanej im muzyki.

Koszt udziału w warsztatach: 40 zł/rodzic+dziecko (w cenie uczestnictwo w koncercie)
Zapisy: 575 130 979 (ilość miejsc ograniczona).

Bilety na koncert: 20 zł (dorośli), 10 zł (dzieci)
Sprzedaż biletów:
http://kbq.pl/49315
MOK, ul. Grunwaldzka 7

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.02.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Małe Koncerty, Ania Broda
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Herbut Igor
2
Pearl Jam
3
Jan Rapowanie , Nocny
4
Renata Przemyk
5
Rojek Artur
6
Płomień 81
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Yi'nan Diao
2
Nat Faxon, Jim Rash
3
Jan Komasa
4
Destin Daniel Cretton
5
Robert Gliński
6
Piotr Adamski
7
Marco Bellocchio
8
Kristina Grozeva, Petar Valchanov
9
Giuseppe Capotondi
10
Warwick Thornton
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia