Walentynkowy weekend w Heliosie

Po tajsku khwam rak, po szwedzku elsker, a po węgiersku - szerelem. Bez względu na język, słowo miłość przywodzi na myśl bardzo pozytywne emocje. Podczas walentynkowego weekendu (14-16 lutego) z pewnością nie zabraknie ich w kinach Helios!

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym pomysłem na randkę jest wspólne obejrzenie filmu, który związany jest ze słowem… miłość. Tę do muzyki zobaczyć, jak również usłyszeć będzie można w filmie „Zenek” opowiadającym historię króla disco polo – Zenka Martyniuka. Kolejnym tytułem, w którym miłość widać już gołym (!) okiem, jest „365 dni” - pierwszy polski erotyk. Niełatwe uczucie, pikantne dialogi i ognista komunikacja niewerbalna – emocje gwarantowane. Widzów, którzy skorzystają z trzeciej propozycji walentynkowej połączy natomiast miłość do pokręconych historii. „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to amerykańskie kino akcji oparte na serii komiksów, obraz niebanalny i barwny pod wieloma względami.

Tym zakochanym (i nie tylko), Helios poleca również Nieromantyczny Maraton Filmowy. Taki wariant walentynkowej nocy to propozycja nie do odrzucenia, tym bardziej, że do wyboru są aż dwa zestawy filmów – porywających polskich produkcji oraz ekranizacji najsłynniejszych komiksów!

Ponadto w dniach 3-16 lutego widzowie kin Helios mogą wziąć udział w walentynkowym konkursie! Aby wygrać jeden z 10 prezentów dla zakochanych kinomanów (bilety na dowolny film oraz zestaw barowy dla dwojga) wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe!

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.02.20, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Walentynkowy weekend, Helios
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Herbut Igor
2
Pearl Jam
3
Jan Rapowanie , Nocny
4
Renata Przemyk
5
Rojek Artur
6
Płomień 81
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Yi'nan Diao
2
Nat Faxon, Jim Rash
3
Jan Komasa
4
Destin Daniel Cretton
5
Robert Gliński
6
Piotr Adamski
7
Marco Bellocchio
8
Kristina Grozeva, Petar Valchanov
9
Giuseppe Capotondi
10
Warwick Thornton
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Opera Krakowska w Krakowie
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia