Destroyers, Hellhaim & MNC zagrają w Rudeboy Club

Piekielnie gorąco zapraszamy 22 lutego na koncert reaktywowanej legendy polskiego thrash metalu - grupy DESTROYERS ze Śląska oraz gości: HELLHAIM, MŁOT NA CZAROWNICE oraz SHADOW WARRIOR.

ZAGRAJĄ:

Destroyers - Zespół założony w 1985 roku w Bytomiu. Z powodzeniem koncertował kilkakrotnie na kultowym już festiwalu w Jarocinie oraz na METALMANII. Destroyersi dzielili sceny z kolegami z polskiego podwórka takimi jak: Kat, Turbo, Wilczy Pająk, Dragon, Stos, Hammer i wieloma innymi, a także z gwiazdami światowego formatu jak Helloween, Running Wild, Kreator, OverKill, Sodom etc.
Na koncie dwie świetne płyty „Noc Królowej Żądzy” [1989] i „The Miseries of Virtue” [1991]. Pierwsza z nich, uznawana w pewnych kręgach za legendarną, świętowała w 2019 roku swoje 30-lecie. Podczas koncertów zespół odgrywa ją W CAŁOŚCI  dokładając utwory premierowe, a także pochodzące z płyty drugiej.

Hellhaim - Enigmatyczny projekt zrzeszający muzyków różniących się wiekiem, doświadczeniem muzycznym, a przede wszystkim osobowością, tworzący muzykę wymykającą się jednoznacznej kategoryzacji. Dwa bardzo dobrze przyjęte wydawnictwa, zwłaszcza pełny album „Slaves of Apocalypse” z ubiegłego roku, ugruntowały pozycję kapeli na scenie solidnego heavy metalu. A ten, połączony z elementami rock’n’rolla, thrashu oraz „klimatów” dał w efekcie trudny do sklasyfikowania materiał, który zbiera tylko pozytywne opinie.

Młot Na Czarownice - Mieszanka starego, dobrego heavy metalu i hard rocka. Ostre riffy i solówki z piekła rodem, przenikliwy wokal wraz z mocnym niczym uderzenia młota, zdecydowanym rytmem tworzą niepowtarzalny klimat. W tekstach utworów można odnaleźć wiele porównań, które ukazują silny związek człowieka z siłami natury. Myślą przewodnią bywają często motywy mitologiczne oraz ogólnie pojęty dualizm, odwieczna walka żywiołów i wzajemne przenikanie się przeciwieństw.
- www.facebook.com/MncMlotNaCzarownice

Shadow Warrior - Klasyczny, oldschoolowy, heavy metalowy akt z Lublina. Wyróżnikami stylu zespołu jest brzmienie, zakorzenione głęboko w latach 80-tych oraz kobiecy wokal, który od razu nasuwa skojarzenia z twórczością rodzimego Stos, czy niemieckiego Warlock. Shadow Warrior zadebiutował w 2019 roku 5-utworową EP-ką „Return of the Shadow Warrior”, której pierwszy, ręcznie numerowany nakład, został wyprzedany w ciągu 2 tygodni. Zespołem szybko zainteresowały się wytwórnie ze świata i tak EP doczekała się reedycji, którymi zajęły się Spiritual Beast z Japonii, Burning Leather z Meksyku oraz Heathen Tribes z Niemiec. Historia tego bandu dopiero się zaczyna!

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.01.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Destroyers, Hellhaim, MNC, Rudeboy Club, Bielsko-Biała
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Steve Hackett
2
Pink Floyd
3
Haim
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Józef Skrzek
8
Lauren Spencer Smith
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
Cédric Klapisch
2
Paolo Genovese
3
David Marqués
4
Michael Dweck, Gregory Kershaw
5
Ido Fluk
6
Celia Rico Clavellino
7
David Koepp
8
Joseph Kosinski
9
Dani de la Orden
10
Blandine Lenoir
1
Isabel Allende
2
Emma Angstrom
3
Nat Cassidy
4
Kobi Yamada
5
Agata Zamarska
6
Juan Gómez-Jurado
7
Barbara Kingsolver
8
Monika Kacprzyk
9
Marcel Moss
10
Penn Holderness, Kim Holderness, Edward Hallowell
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia