Impact Festival 2020 - Korn, Bring Me The Horizon

Impact Festival 2020 w Łodzi! 8. edycja popularnego festiwalu odbędzie się 2 czerwca w Atlas Arenie. Pierwszymi ogłoszonymi gwiazdami przyszłorocznej edycji Impact Festival są Korn oraz Bring Me The Horizon.

Korn, pionierzy nu metalu, wraz z wydaniem debiutanckiego albumu KoЯn na zawsze zmienili oblicze muzyki rockowej. Krążek bez wątpienia jest fundamentem sukcesu grupy. Jak podkreśla The FADER: „Nastąpił nieoczekiwany wyłom w popowym krajobrazie, a orn wyraził wzbierający się pokoleniowy niepokój przed klaustrofobiczną, samo kontrolowaną świadomością. Korn stał się soundtrackiem dla nadchodzącego pokolenia”.

Wokalista Jonathan Davis, gitarzyści James „Munky” Shaffer i Brian „Head” Welch, basista Reginald „Fieldy” Arvizu i perkusista Ray Luzier, nieustannie przekraczają granice gatunków rockowych, alternatywnych i metalowych, pozostając jednocześnie filarem gatunku, od lat inspirując rzesze fanów i pokolenia artystów z całego świata.

Korn sprzedał 40 milionów albumów na całym świecie od momentu powstania grupy. Zespól zdobył 2 nagrody Grammy, koncertował niezliczoną ilość razy oraz ustanowił wiele rekordów, które prawdopodobnie nigdy nie zostaną pobite.

Bring Me The Horizon to giganci muzyki rockowej, z deathcorowego undergroundu wznieśli się na szczyt alternatywno-rockowych list przebojów. Zespół ma na swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt i rzesze oddanych fanów.

Na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy metalcoreowych kompozycji, jak „Chelsea Smile”. Z czasem  ich brzmienie uległo transformacji, prezentując nieco lżejsze oblicze z elementami elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak „Can You Feel My Heart” czy „Sleepwalking”.

W tym roku Brin Me The Horizon wydali szósty w karierze krążek, zatytułowany „amo”. To bez wątpienia ich budzący największe emocje i przekraczający wszelkie gatunkowe ramy album!

Gwiazdy poprzednich edycji Impact Festival:

TOOL, Alice In Chains, Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Paramore, Slipknot i wiele więcej - to już za nami…Teraz czas na ósmą edycję!

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.11.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Impact Festival 2020, Korn, Bring Me The Horizon
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia