Niedziele Teatralno-Kulinarne w Centrum Scena Współczesna

IV edycja Niedziel Teatralno-Kulinarnych w Centrum Scena Współczesna to impreza cykliczna będąca połączeniem sztuki teatralnej z kulinarną.

Podczas każdej edycji, odbywa się premierowe czytanie niepublikowanego dramatu, degustowanie i konsumowanie potraw przyniesionych przez wszystkich uczestników, nieskrępowana rozmowa twórców z widzami prowadzona przez gościa NTK.

Biletem wstępu jest przyniesiona potrawa.

Zadaniem NTK jest promowanie niepublikowanych, współczesnych dramatów, co w konsekwencji ułatwi ich realizację w teatrach w całej Polsce. Wraz z czwartą edycją Scena Współczesna zaprasza do współtworzenia NTK wszystkich, którzy piszą teksty sceniczne.

Organizatorzy zachęcają do nadsyłania swoich tekstów na adres: ntk.premierowe@gmail.com

Spośród propozycji, wybierane będą sztuki, które zostaną odczytane przez aktorów podczas kolejnych edycji.Dramaty można nadsyłać bezterminowo. NTK jest wydarzeniem cyklicznym – raz w miesiącu – tak więc nieustająco potrzebne będą nowe sztuki teatralne. Niedziele Teatralno-Kulinarne dają możliwość bezpośredniej konfrontacji twórczości artystycznej z opinią widzów.

To wyjątkowe przedsięwzięcie, które gromadzi wszystkich miłośników dobrej kuchni oraz sztuki teatralnej. Ponieważ jedzenie sprzyja prowadzeniu dyskusji, a teatr prowokuje do zadawanie poważnych i niepoważnych pytań, organizatorzy zachęcają wszystkich do przygotowania potrawy, wysłuchania niepublikowanego dramatu, i swobodnej rozmowy przy wspólnym stole.

POMYSŁODAWCY WYDARZENIA:
Duet Artystyczny ME/ST (Magdalena Engelmajer/Szymon Turkiewicz)
Scena Współczesna

POPRZEDNIE EDYCJE NTK
I edycja NTK odbyła się w Starej Prochowni.
II edycja NTK odbyła się w Centralnym Basenie Artystycznym.
III edycja NTK odbyła się w Lokalu Użytkowym.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj artykuł do:
(dodano 24.02.12, autor: agressst)
Tagi: Centrum Scena Współczesna, Niedziela Teatralno-Kulinarna
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Dani de la Orden
5
Joseph Kosinski
6
David Marqués
7
Michael Dweck, Gregory Kershaw
8
Blandine Lenoir
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Sofía Segovia
2
Keigo Higashino
3
Gillian McAllister
4
Piotr Chomczyński
5
Eric-Emmanuel Schmitt
6
Isabel Allende
7
Emma Angstrom
8
Fernanda Trías
9
Uketsu
10
Agata Zamarska
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia