Warsaw Slaughter w klubie Przychodnia Skłot

Same Soul Booking Agent zaprasza na mocną rozróbę! W sobotę 18 stycznia 2020 w klubie Przychodnia Skłot (Ul.Skorupki 6a) podczas WARSAW SLAUGHTER wystąpią:

I Was Born Twice  (metalcore/nu metal)

Charyzmatyczny skład z dwoma głównymi wokalistami grający nowoczesne odmiany muzyki metalowej o warstwie lirycznej budowanej na historiach i spostrzeżeniach Tom'a Tatonia nabytych podczas walki z nowotworem, który kilka lat temu odebrał mu głos.

Dziś ponownie jako wokalista, spełnia swój przekaz ze sceny wykrzykując emocjonalnie by nie poddawać się choćby nie wiem co, i korzystać z każdej chwili swojego życia. Agresywna muzyka dla pozytywnych ludzi - wg tej dewizy można określić twórczość zespołu. IWBT zostało stworzone w roku 2014. Zespół wydał w tym samym roku EP pt. "Tickets to Limbo" w klimacie metalcore zmiksowane przez WidekMusic.
Po kilkunastu koncertach zespół szukał swojego brzmienia, a w ciągu kolenych dwóch lat skład zmienił się w swojej formie i liczebności. Niekompletny jeszcze skład nagrał płytę bardzo ciepło przyjętą przez recenzentów, pt. "RiseN", za której brzmienie odpowiada Roman Kharyukov. Wiosną 2019 rozpoczął nagrania w Hertz Studio swoje kolejne wydawnictwo, nazwane "Evolva", gdzie brzmienie zostało przebudowane na jeszcze cięższe i jeszcze bardziej wyraziste.

Skład obecnie tworzą:

Tom Tatoń - wokal
Filip Kos - wokal
Mateusz Siąkała - gitara
Artur Kempny - bas
Paweł Larysz - perkusja

Revenge Insanity (groove deathcore)

Zespół powstał w połowie 2016 roku w Gdańsku z inicjatywy Venoma i Jasona.  Wtedy ekipa miała nazwę BREATH OF REVENGE z 5 osobowym składem. Po paru perturbacjach osobowych obecnie jest to 4 osobowy skład:
Vox - Silver
Drums - Venom
Gitara - Mutant
Bass - Jason


Dodaj artykuł do:
(dodano 22.07.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Warsaw Slaughter
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Molly Tuttle
4
Tom Grennan
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Józef Skrzek
9
Paul Weller
10
Ólafur Arnalds
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Mike Flanagan
4
Michael Shanks
5
Samuel Van Grinsven
6
Guillaume Nicloux
7
Paolo Genovese
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Elżbieta Pytlarz
2
Igor Kaczmarczyk
3
Maciej Kaźmierczak
4
Anna Karpińska
5
Lisa Scottoline
6
Agata Zamarska
7
Mario Vargas Llosa
8
Kelsey Cox
9
Elizabeth Jane Howard
10
Anna Bailey
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia