Von Hertzen Brothers supportem Opeth

24 lutego 2012 r. na jedynym koncercie w Polsce zagra Opeth. Zanim grupa dotrze do Warszawy, czekają ją jeszcze występy w takich miastach, jak Osaka, Nagoya, Tokio i Moskwa. Supportem Opeth będzie fińska formacja Von Hertzen Brothers.

Zespół Von Hertzen Brothers tworzą trzej bracia Von Hertzen: Kie, Mikko i Jonne, grupa ma na swoim koncie 4 studyjne albumy, z czego ostatni, "Stars Aligned", ukazał się w 2011 roku. Jak mówią bracia, brzmią jak Foo Fighters, grający największe hity Pink Floyd, po spędzeniu kilku lat w Indiach i śpiewaniu piosenek Beach Boys.

24.02.2012 - Warszawa, "Stodoła"
Start: godz. 20:00
Bilety: 130 zł (przedsprzedaż) i 140 zł (w dniu koncertu)

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.02.2012, autor: paulinaedguy)
Dział muzyka
Tagi: Von Hertzen Brothers, Opeth
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia