Paris w warszawskich Hybrydach

Koncert Paris, pierwotnie zaplanowany na 9 marca, zostaje przełożony na 24 listopada 2019 roku. Zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność. 

Okrzyknięty przez New York Times następcą Lil Peepa Paris zasłynął dzięki swoim nagraniom udostępnianym za pośrednictwem serwisu Soundcloud. Jego debiutancka EP-ka "One Night In Paris" ukazała się w kwietniu i narobiła sporo zamieszania w rapowym światku.

Singiel "Po'ed Up", w którym Paris towarzyszy Gunna, miał swoją premierę w serwisie World Star Hip Hop. Do dzisiaj video obejrzało blisko 2 miliony osób!

Potwierdzeniem pozycji Paris był udział w amerykańskich trasach koncertowych Post Malone oraz 21 Savage.

Występ w Hybrydach będzie częścią europejskiej trasy artysty! Zapraszamy!

Dodaj artykuł do:
(dodano 27.03.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Paris, Warszawa, Hybrydy, koncert
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dan Trachtenberg
2
Sebastian Juszczyk
3
Wojciech Smarzowski
4
Agnieszka Holland
5
Paweł Podolski
6
Radu Jude
7
Michał Kwieciński
8
Maura Delpero
9
James Marquand
10
Solange Cicurel
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia