Spotkanie z Iloną Łepkowską i Ewą Kasprzyk w Warszawie!

Salon Empik Arkadia przygotował propozycję dla wszystkich miłośników perypetii bohaterów kultowej serii filmowej „Kogel-mogel”. Już 2 lutego odbędzie się spotkanie z Iloną Łepkowską i Ewą Kasprzyk. Scenarzystka filmu „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3” oraz  odtwórczyni roli Barbary Wolańskiej, opowiedzą o książkach dedykowanych fanom tej kultowej komedii: „Tu jest jakby luksusowo” oraz „Jak znalazłam swój punkt G” (Edipresse Książki).

Kinomani z niecierpliwością wyczekują trzeciej odsłony kultowej produkcji – „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”. Premiera filmu zbiegnie się z wydaniem dwóch książek, treściowo z nim powiązanych. Ilona Łepkowska, autorka scenariusza, sygnuje swoim nazwiskiem książkę „Tu jest jakby luksusowo” opowiadającą o tym, co wydarzyło się w życiu głównych bohaterów w ciągu ostatnich 30 lat. Zawarła w niej wszystko to, czego widzowie nie zobaczą w filmie, wzbogacając pozycję o prawdziwe smaczki w postaci wywiadów z aktorami „Kogla-mogla” i obszerną fotorelację z planu filmu „Miszmasz…”.

Z kolei „Jak znalazłam swój punkt G”, to książka, której autorką jest… bohaterka filmu. Barbara Wolańska, w której postać wciela się Ewa Kasprzyk, powraca w trzeciej części „Kogla-mogla” jako sexcoach, a to jest jej poradnik, który wprost z ekranu przenika do realnego świata.

Ilona Łepkowska – pisarka, scenarzystka, producentka filmowa i serialowa. W 2006 roku otrzymała Super Wiktora za całoksztat działalności

Ewa Kasprzyk – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. W „Koglu-moglu” odtwórczyni roli Barbary Wolańskiej. Wielką popularność przyniosła jej rola ekstrawaganckiej Ilony Clark-Kowalskiej w serialu „Złotopolscy”.

Dodaj artykuł do:
(dodano 28.01.19, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Spotkanie, Ilona Łepkowska, Ewa Kasprzyk, Warszawa, Empik Arkadia
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Luis Ortega
2
Talal Derki
3
Dan Fogelman
4
Asghar Farhadi
5
Claire Denis
6
Alice Rohrwacher
7
Tomasz Konecki
8
Adam Guziński
9
Sara Colangelo
10
Babis Makridis
1
Anna Gryszkówna
2
Witold Gombrowicz
3
Jakub Skrzywanek (reż.)
4
wg Jarosława Iwaszkiewicza
5
Aleksander Fredro
6
Jagoda Skowron, Jan Nowara
7
Aldona Figura (reż.)
8
Stanisław Moniuszko
9
wg Philipa Barry`ego
10
Piotr Ratajczak (reż.)
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia