Reaktywacja Reds Rafała Olbrychskiego

Grupa Reds, założona przez Rafała Olbrychskiego, popularna w latach osiemdziesiątych, powraca na scenę. Pierwszy występ po reaktywacji już 11 marca w Hybrydach.

Rafał Olbrychski z Darkiem Piskorzem reaktywował zespół Reds. Muzycy pracują nad nowym brzmieniem.

Rafał Olbrychski w wieku 16 lat założył zespół Reds, dwa lata później nagrał pierwszy album  "Changing Colours". 11 marca Reds wystąpi na imprezie Cztery Pory Rocka w Hybrydach - czyli właśnie tam, gdzie zaczynali w 1987 roku - i zagra znów prostego, gitarowego, melodyjnego rocka.

 

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.02.2012, autor: madness)
Dział muzyka
Tagi: reds, rafał olbrychski, muzyka, hybrydy
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia