The Analogs prezentuje "XIII. Ballady Czasu Upadku”

Już 27 lutego The Analogs zaprezentują swój najnowszy album „XIII. Ballady Czasu Upadku”.

THE ANALOGS to zespół wyrastający z tradycji klasycznego punk rock, hardcore i garażowego rock'n'rolla. Od swojego powstania w 1995 roku grają energetycznego i melodyjnego street punka, poruszając niekoniecznie łatwe tematy społeczne. Teksty pisane przez Pawła Czekałę zbliżone są w wymowie do twórczości Charlesa Bukowskiego, Huntera S. Thompsona, czy Huberta Selby Juniora. Na swoim koncie zespół ma koncerty z gwiazdami takimi jak Dezerter, Farben Lehre, Deadline, Angelic Upstarts, The Business i wieloma innymi. Są jedynym polskim zespołem zapraszanym na międzynarodowe festiwale związane z muzyką punk rockową w tym na najważniejszy z nich- berliński Punk & Disorderly.
„XIII. Ballady Czasu Upadku” to trzynasta płyta nagrana przez THE ANALOGS, na której brnące w ciemne i niebezpieczne tajemnice teksty wsparte są doskonałymi kompozycjami duetu Jakub Krawczyk i Paweł Czekała. Całość zarejestrował Krystian Faszczewski z Mania Studio, co gwarantuje, że płyta będzie prawdziwym wydarzeniem na polskiej scenie.

Tracklista:
1. Znów jesteśmy razem
2. Za burtą
3. 500 lat
4. Beton i plastik
5. Wandale (Tony Jazzu)
6. Pył do pyłu
7. Narkotyk
8. Punki z budżetówki
9. Zły czas
10. Moje życie, moja droga
11. Gorycz (Vintage version)
12. To miasto spłonie
13. Heniek
14. Ostatnia noc

http://www.analogs.pl/

Dodaj artykuł do:
(dodano 10.02.12, autor: irka)
Dział literatura
Tagi: The Analogs, punk rock, premiera
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Mike Flanagan
4
Michael Shanks
5
Samuel Van Grinsven
6
Guillaume Nicloux
7
Paolo Genovese
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Agata Zamarska
2
Kelsey Cox
3
Mario Vargas Llosa
4
Patrycja Pelica
5
Lucinda Riley
6
Hanna Greń
7
Antoine Wilson
8
Anna Bailey
9
Elizabeth Jane Howard
10
Ildefonso Falcones
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia