Fotografia Kasi Dorocińskiej w Bochenska Gallery

Od 10 lutego Bochenska Gallery prezentuje fotografie Kasi Dorocińskiej. Prezentowane zdjęcia stanowią część większego cyklu Oczywistość - Nierzeczywistość. Kasia Dorocińska jest absolwentką Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. 

Magiczny wymiar świata jest prowokującą realnością. Prowokuje ona do odkrywania równoległych rzeczywistości, bytów i sytuacji. Emocje kierują w stronę kolejnych odkryć.Ta podróż w równoległą rzeczywistość pokazuje zmienność wartości. Pewne przemoty, sytuacje znaczą coś w danym momencie, a za chwilę znaczą już coś innego. Zmieniają się i przechodzą w inną realność. Odkrywanie równoległych zdarzeń jest pasjonującą podróżą po własnych emocjach. Często pozornie oczywiste stany emocjonalne nie są tym czym mogłyby się wydawać. Niejednoznaczność jest inspiracją do dalszych poszukiwań. Odnalezione nowe wartości wyznaczają sens dalszych OCZYWISTYCH - NIERZECZYWISTYCH podróży.

10 lutego - 17 lutego 2012
Wernisaż: 9 lutego 2012 g. 19:00
Bochenska Gallery, ul. Ząbkowska 27/31, Centrum Kulturalne Koneser, Warszawa
Wstęp wolny.

źródło: Bochenska Gallery

Dodaj artykuł do:
(dodano 09.02.12, autor: ultratwist)
Tagi: Kasia Dorocińska, Bochenska Galerii, fotografia
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia