Warszawska premiera filmu "After the factory"

10 lutego o 18.00 w warszawskim Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat odbędzie się projekcja filmu "After the factory" połączona ze spotkaniem z twórcami filmu.

Projekt powstał z inicjatywy Łódzkiego Stowarzyszenia Inicjatyw Miejskich Topografie i grupy amerykańskich filmowców "Detroit Lives!". Uczestnicy spotkania będa rozważać na temat przyszłości pofarbycznych miast takich jak Łódź i Detroit. Zajmą się problemem jego funkcjonowania, tożsamości i mo zliwości rozwoju. Rozmowa będzie prowadzona w języku angielskim.

źródło: Krytyka Polityczna

Dodaj artykuł do:
(dodano 27.01.2012, autor: blues_sister)
Dział film
Tagi: After the factory film kino niezależne
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia