Magda Wdowicz-Wierzbowska fotografuje tatę w Galerii Obok

Do 10 lutego w Galerii Obok można oglądać wystawę "Tata" przedstawiającą fotografie Magdy Wdowicz-Wierzbowskiej. 

Fotofrafie przedstawiają ojca artystki. Ich wspólne sesje były nie tylko formą sprędzania razem czasu, ale także próbą podjęcia tematu przemijania.

Wystawa czynna do 10 lutego 2012
Galeria czynna: wt, czw-nd 12.00-17.00, śr 13.00-18.00
Galeria Obok, pl. Zamkowy 8, Warszawa
Wstęp wolny.


 

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.01.2012, autor: ultratwist)
Tagi: Magda Wdowicz-Wierzbowska, Galeria Obok
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia