Pokaz filmu dokumentalnego „Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina”

W dziesiątą rocznicę premiery pierwszego komputerowego "Wiedźmina" zaprezentujemy - jak piszą twórcy tego dokumentu - skromne podsumowanie długiej drogi, jaką przejść musiał Geralt z kart książki na monitory graczy. Dziś „The Witcher” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie ona miała tak wielki wpływ na rynek gier wideo w Polsce i na świecie.

„Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” to największy projekt w historii serwisu arhn.eu. Prace nad filmem trwały niemal rok. Możliwość jego realizacji twórcy zawdzięczają Patronom z serwisu Patronite, którzy walnie przyczynili się do sfinansowania projektu w dużej części. Pozostały koszt arhn.eu pokrył z własnych, prywatnych środków. Na uwagę zasługuje fakt, że to właśnie dzięki fanom, produkcja filmowa dostępna jest dla każdego za darmo.

Autorzy dziękują, a my do tych podziękowań się dołączamy i zachęcamy Was do wsparcia portalu arhn.eu!

Na seans zapraszamy do Letniego Ogródka Kulturalnego przy siedzibie Estrady Rzeszowskiej w najbliższą sobotę, 16 września 2017 o godzinie 19:00.

Zachęcamy do zabrania ze sobą kocyków i termosów z gorącą kawą. Rzeszowski Inkubator Kultury zagwarantuje przestrzeń do obserwacji i część miejsc siedząco-leżących (liczba miejsc ograniczona), jednakże warto przynieść ze sobą jednak leżaczki czy materace.

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.09.17, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina, pokaz filmowy, Letni Ogródek Kulturalny przy siedzibie Estrady Rzeszowskiej, Rzeszów
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dan Trachtenberg
2
Sebastian Juszczyk
3
Wojciech Smarzowski
4
Agnieszka Holland
5
Paweł Podolski
6
Radu Jude
7
Michał Kwieciński
8
Maura Delpero
9
James Marquand
10
Solange Cicurel
1
Iwona Kienzler
2
Michał Śmielak
3
Christopher Golden
4
Sylwia Kubik
5
Artur Andrus, Maria Czubaszek
6
Anna Klejzerowicz
7
P.K. Farion
8
Peter A. Levine
9
Marek Sekielski
10
Katarzyna Puzyńska
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia