Dio Returns w warszawskiej Progresji!

Grudzień w warszawskiej progresji rozpocznie się od wyjątkowego występu Dio Returns.

Nowoczesna technologia pozwala, by legendarni muzycy jak Ronnie James Dio pojawili się na scenie jako hologram, towarzysząc swojemu zespołowi. Simon Wright (AC/DC/Dio), Craig Goldy (Dio), Scott Warren (Dio), Bjorn Englan (Quiet Riot/Yngwie Malmsteen), a na wokalu gościnnie Tim "Ripper" Owens (Judas Priest/Iced Earth/Yngwie Malmsteen's Rising Force) i Oni Logan (Lynch Mob) zabiorą nas w muzyczną podróż, wykonując wybrane utwory z solowej kariery Dio oraz z czasów jego występów z Rainbow oraz Black Sabbath. 

09.12.2017
DIO RETURNS + support
Warszawa, Progresja

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:

110 PLN (przedsprzedaż)
130 PLN (w dniu koncertu)
Bilety w sprzedaży od 1 sierpnia na: www.shopmetalmind.com.pl; www.eventim.pl; www.ebilet.pl; www.ticketpro.pl, www.ticketprotal.pl

Ronnie James Dio - ikona rocka. Na liście najlepszych heavymetalowych frontmanów  wszech czasów według Roadrunner Records, został sklasyfikowany na 3 miejscu! Legenda, której nie trzeba przedstawiać. Z jego współpracy z Ritchiem Blackmoor'em narodziło się Rainbow, to on zastąpił Ozzy'ego Osbourna w Black Sabbath i nagrał z zespołem 4 fantastyczne albumy, by w końcu zacząć swoją solową karierę. Dzisiaj, dzięki nowej technologii, możemy zobaczyć Dio na scenie. W wywiadzie dla Rolling Stone, gitarzysta Craig Goldy tak mówi o nowatorskim pomyśle:

Robimy to ponieważ jesteśmy rodziną, a kiedy rodzina traci jednego ze swoich ukochanych członków, robi wszystko, aby zachować pamięć o nim. To przyświeca naszemu przedsięwzięciu. Kiedy występujemy w ten sposób na scenie, uważam, że upamiętniamy tym Dio. To jak nabożeństwo żałobne pod postacią rockowego koncertu. Myślę, że to daje fanom możliwość podziwiania talentu Dio na żywo, bez konieczności uciekania się do marnych jakościowo nagrań na YouTube.

Dodaj artykuł do:
(dodano 09.08.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Dio Returns, Progresja, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia