Wernisaż wystawy malarstwa pt. "Forum Akwarelowe"

Już 14 stycznia o godzinie 17.00 w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa pt. "Forum Akwarelowe".

Trzy lata temu postało Forum Akwarelowe -  akwarela.fora.pl, które skupiło pasjonatów tego typu malarstwa także tych najlepszych i nagradzanych. Działalność forum wykroczyła poza Internet. Użytkownicy spotykają się poza siecią, organizują wyjazdy plenerowe i wystawy zbiorowe. Wystawa potrwa do 11 lutego

Bemowskie Centrum Kultury
Ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego), Warszawa
Galeria I piętro
Wstęp: wolny
 

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.01.2012, autor: ultratwist)
Tagi: malarstwo akwarelowe, Forum Akwarelowe, akwarela.fora.pl
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia