Śląsk jedzie na HIP HOP KEMP 2017

W sierpniu czeka nas 16. edycja festiwalu z atmosferą! Jak zwykle organizujemy się na dworcu w Katowicach, by wspólnie podróżować do czeskiego Hradec Kralove.

Tutejsza scena główna od lat zachęca najgorętszymi nazwiskami rap biznesu zza oceanu. Lista legend, które na przestrzeni lat pojawiały się na głównej scenie festiwalu jest równie tłusta i smaczna jak legendarne już langosze z Kempowych budek. Podczas poprzednich edycji na czeskiej scenie pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Yelawolf, Mobb Depp, Mos Def, Ghostface Killah, Macklemore czy Method Man, nie brakuje także reprezentantów polskiej sceny hiphopowej. Nocami, gdy spragnieni dalszych wrażeń festiwalowicze rozchodzą się do imprezowych bunkrów, swoje sety serwują dla nich najbardziej vibe'owi DJ'e tej planety.

Skład tegorocznej edycji powiększa się w każdy piątek, a line-up HHK 2017 zasilili już między innymi Jedi Mind Tricks, Oddisee & Good Compny, Main Source, Grammatik, Pro8l3m, W.E.N.A. x Sarius, Ten Typ Mes & Liveband, D.I.T.C., Apollo Brown & Skyzoo, Little Simz czy Rejjie Snow.

Ale Hip Hop Kemp uzyskał legendarny status nie tylko dzięki corocznym koncertom największych artystów rapowego świata, ale także niespotykanej nigdzie indziej atmosferze wielkiego święta czarnej muzyki. W żadnym innym miejscu nie spotyka się tyle osób zainteresowanych sztuką i kulturą hip-hop; od raperów i producentów, przez tancerzy, aż po artystów graffiti i sportowców. Pomiędzy koncertami czas umila uczestnikom masa klasycznych kempowych atrakcji, takich jak zapasy w czekoladzie, zawody taneczne czy freestyle’owa Bitwa o Kemping, kąpiele w pobliskim jeziorku i niezastąpione czeskie jedzenie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.06.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Śląsk jedzie na HIP HOP KEMP 2017
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia