Koncert Dollz, S.A.R., Polańscy i Akustyczne Trio

Klub Potok: Drugi Klub Ludzi Rocka w Warszawie gorąco zaprasza 25 maja o godz. 19:00 na koncert czterech zespołów, każdy z innego "placu zabaw".

To zagwarantuje wszystkim przybyłym szeroki wachlarz doznań. S.A.R. (Sunday Alternative Rockets) to energetyczne, gitarowe granie alternatywne w którym słychać Joy Division w najlepszym stylu. Dollz to dźwięki z innej bajki, przyprawione osobowością wokalistki, której... po prostu nie da się zapomnieć. W tym całym szaleństwie spokojną nutą dadzą odetchnąć trio akustyczne z wokalistą z Golden Life na czele, jak i Polańscy, czyli kwartet z odrobiną jazzu i rock'n'rolla.

KIEDY: 25 maja, 19:00
GDZIE: Klub Potok: Drugi Klub Ludzi Rocka, ul. Potocka 14, Warszawa
ILE: 20zł w dniu koncertu

Trio Akustyczne 

Akustyczny projekt trójki przyjaciół.

Skład zespołu:

Adam Wolski (wokalista Golden Life) - wokal
Ania Jęczarek (gitarzystka Oddział Zamknięty, Rockoholic) - gitara
Tomo Niemiec (gitarzysta Rocoholic) - gitara


Sunday Alternative Rockets

S.A.R. to zespół stworzony przez grupę przyjaciół, warszawskich muzyków – pasjonatów energetycznego gitarowego grania, na co dzień grających w różnych, często uprawiających odmienną od siebie muzykę formacjach. Wydali jedną płytę „Warsaw”. Z jednej strony płyta poświęcona jest codziennemu (nocnemu) życiu w mieście, a z drugiej strony jest swego rodzaju hołdem dla pewnego zespołu oraz gatunku muzycznego.

Skład zespołu:

Artur Foremski - gitara, voc
Paweł Kołodziej - wokal,
Darek Pisek Piskorz - bębny
Piotr Kowalewski - bas

Dollz 

Dollz (dawniej Dolls Insane) powstaje w 2011 roku. Gatunek muzyki można określić jako psychodeliczny rock. Punktem wyjścia jest moment, gdy wokalistka Paulina Kut, solo, występuje w talent show TVN - X Factor. Wtedy Maciej Pawełczyk (gitarzysta) proponuje jej współpracę. Niebawem do tej dwójki dołącza reszta zespołu. Wkrótce powstaje teledysk „Every Street” zrealizowany na Warszawskiej Pradze.

W 2012 roku zespół odwiedza Las Vegas, gdzie powstaje klip do utworu "Tory". Do wystąpienia w teledysku udaje się namówić Adama "Nergala" Darskiego, lidera grupy Behemoth. Zaraz potem zespół bierze udział w IV edycji programu „Must Be The Music”. Wtedy właśnie Dollz na antenie telewizji ogłasza premierę klipu Tory. Pod koniec 2013 zespół nagrywa utwór “Bile Bur Gorne”, który można usłyszeć w czołówce popularnego programu “Kossakowski. Szósty Zmysł”. Piosenka jest napisana w języku wymyślonym przez Paulinę. Powstaje do niej teledysk z ujęciami z Ukrainy. 21 listopada 2013 roku dochodzi do podpisania kontraktu z wytwórnią MJM Music PL. 22 września 2014 ukazuje się EPka pod tytułem "Taa...". Zespół nagrywa również klip w Teatrze Kamienica do utworu “Czy Ktokolwiek?”, w którym Paulina parodiuje talent show, w którym niegdyś wystąpiła. W 2015 w czołówce programu “Złomowisko PL” na antenie Discovery Channel, można usłyszeć utwór pt. "Diament Mój", który jest pierwszą zapowiedzią płyty "Sz… Sz… Sz”. Album ukazuje się 24 lutego.

Paulina Kut - wokal
Maciej Pawełczyk - gitara
Arek Felicki - gitara
Tymoteusz Nowak - bas
Michał Żeńca - bębny

Polańscy 

Polańscy to kwartet, który łączy zamiłowanie do muzyki, różnych dźwięków oraz życia! Szukamy w muzyce połączenia rytmu, melodii, brzmienia i bezpretensjonalności... po pierwsze po Polsku.

Po blisko 2 latach współpracy, prób między różnymi projektami i spraw rodzinnych zebraliśmy 9 utworów, które szykujemy na debiutancką płytę o roboczym tytule „Wykrojone”. Wkrótce premiera płyty. Na kanale Youtube można posłuchać utworu "Degustacja”. Płyta będzie połączeniem nastrojowego jazzu i rock&roll’owego pazura, przeplatanego melodiami oraz tekstami, które działają na wyobraźnię.

Skład zespołu:

Darek "Pisek" Piskorz - bębny
Bartek Król - wokal
Artur Foremski - gitary
Jakub Ścichocki - bas

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.05.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: koncert, Dollz, S.A.R., Polańscy, Akustyczne Trio, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Harvey Fierstein
2
Władysław Pasikowski
3
Petra Biondina Volpe
4
Michael Haneke
5
Philippe Van Leeuw
6
Kantemir Bałagow
7
Jagoda Szelc
8
Pablo Moreno
9
Amanda Sthers
10
Johannes Roberts
1
Cook Robin
2
Brensing Karsten
3
Andrews Virginia C.
4
Fox Candice
5
Slater K.L.
6
Bradbury Kate
7
Dick Philip K., Nelson Ray
8
Windy Joe
9
Hartwich Dorota
10
Sam Carrington
1
Gabriela Zapolska
2
reż. Michał Siegoczyński
3
reż. Mariusz Grzegorzek
4
Antoni Czechow / reż. Andrzej Bubień
5
Aleksandra Jakubczak i Krzysztof Szekalski
6
reż. Włodzimierz Nurkowski
7
reż. Andrzej Błażewicz
8
Michele Riml
9
Jacek Kaczmarski / reż. Jerzy Satanowski
10
Jean Poiret
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia