Coldplay we wrześniu w Polsce

19 września 2012 r. Coldplay zagra na "Stadionie Narodowym" w Warszawie. Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszą płytę zespołu, zatytułowaną "Mylo Xyloto".

Jeden z pierwszych występów, na którym Coldplay wykonali utwory z wtedy jeszcze niewydanego albumu, odbył się na festiwalu "Heineken Open'er 2011". Była to jednocześnie pierwsza wizyta Coldplay w Polsce. Przyszły rok będzie dla grupy Chrisa Martina czasem intensywnego koncertowania, zespół wystąpi na kilkunastu arenach w Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym na 7 stadionach w samej Wielkiej Brytanii.

Album "Mylo Xyloto" ukazał się 24 października 2011 r.

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.12.2011, autor: paulinaedguy)
Dział muzyka
Tagi: Coldplay, koncert
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia